0

Co by si každý zamilovaný pár měl koupit stejného?

Zamilovaný pár a oblékání

Určitě si na ulicích všímáte zamilovaných párů. Nejde je přehlédnout, vždyť se na sebe dívají jako na svaté obrázky a neustále se objímají nebo líbají. Pokud i vy k nim patříte, taky jistě svou lásku ukazujete světu okolo. Nemusíte se však líbat nebo objímat, aby každý věděl, že k sobě patříte, můžete se podobně oblékat. Samozřejmě se neoblékejte naprosto stejně, ale můžete mít něco v outfitu stejného. A my vám poradíme, co by to mohlo být.

• obuv

Obuv je základ každého outfitu. Většina lidí ji bohužel neřeší, což je škoda, protože potom jejich look není tak stylový, jak by mohl být. A právě obuv může být v páru stejná – v létě byly populární hlavně tenisky značky Converse, které nosila jak ona, tak i on. Jelikož létu už dávno odzvonilo, možná by vás zajímalo, jestli se najdou i v zimě nějaké boty, které může mít pár stejné. Máme pro vás dobrou zprávu! Najdou se! Jsou to oblíbené farmářky, které může mít jak ona, tak i on.

• spodní prádlo

U spodního prádla se dbá hlavně na pohodlnost a na kvalitu. Páry však chtějí mít často spodní prádlo stejné značky. Naštěstí existuje jedna značka, která vyrábí skutečně krásné, kvalitní i pohodlné spodní prádlo jak pro něj, tak i pro ni. Jmenuje se Calvin Klein.

Jelikož se blíží vánoční svátky, nadělte ženám pod stromeček sportovní podprsenky nebo kalhotky této značky a pánům značkové trenýrky!

• kšiltovka

V posledních pár měsících se staly populární i kšiltovky. Kšiltovky jsou nedílná součást stylového outfitu a je to taky kousek, který mohou mít páry stejné. Dneska koupíte kšiltovky na každém rohu – nejkvalitnější seženete ve značkových e-shopech nebo ve značkových kamenných prodejnách.

• trička

Jestli si chcete být s partnerem nebo partnerkou více podobni, kupte si stejné tričko. Dneska jsou populární pro páry trička značky Levis nebo trička značky Calvin Klein.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *