0

Červená je v kurzu! Jaké červené kousky nesmíme postrádat?

Červená je v kurzu

Zimní kolekce nám letos přinesla hromadu skvělých kousků. Nejen, že se nemůžeme nabažit hromady svetrů, které se dostaly do kurzu, ale taky milujeme šedou barvičku, kterou v zimní kolekci najdete skutečně hojně. Kromě této šedivé barvy je tu však jedna barva, která se v zimní kolekci vyskytuje opravdu dost. Je to krásná červená, která je pro zimu trochu netypická, možná proto je tak skvělá. Červená barva sluší opravdu všem – světlým pletím i těm tmavším. Pokud jí chcete oživit váš šatník, přinášíme vám pár tipů na kousky oblečení, na nichž se červená barva skutečně vyjímá.

• Halenky

Pokud zavítáte do obchodů H&M, najdete zde skutečně hromadu parádních halenek červené barvy, které tak krásné skutečně jen tak někde nenajdete. Samozřejmě halenky v červené barvě najdete i v jiných obchodech, ale v obchodech této značky najdete nádherné halenky s puntíky či jinými vzory, které mají rozšířené rukávy, což je aktuální hit.

• Ponožky

Z vrchní části těla sjedeme až úplně dolů k nohám – červené ponožky? To je letošní MUST HAVE. Pánové je určitě mají v šuplíku už od loňského roku, protože červené ponožky byly něco, co se perfektně hodilo (a stále hodí) k hnědým polobotkám. Pokud je ale ještě ve svém šuplíku nemáte, měli byste si je hned pořídit. Kupte si nejen čistě červené ponožky, ale i ty s vánočními motivy, které jsou kupodivu stylové po celý rok.

• Šaty

Dámy zase ocení to, že červená barva se nádherně vyjímá na šatech. Šaty ženy milují, nosí je jen tak do obchodu, ale samozřejmě i do práce či na rodinné oslavy. Zimní kolekce nám přinesla mnoho krásných červených šatů. Pozitivní je to, že šaty v zimní kolekci perfektně lichotí postavě, jsou totiž krabicového střihu, což je střih, díky kterému zamaskujete všechny nedokonalosti postavy (větší zadeček nebo ne zrovna sympatické boky).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *