0

Jak vytvarovat postavu do šatů?

Jak vytvarovat postavu do šatů?

Společenské, plesové šaty, ale i šaty na běžné nošení vyžadují správně zvolené spodní prádlo, které podpoří výsledný dojem. Spodní prádlo vám musí dokonale padnout a nesmí se rýsovat přes šaty.

Výběr podprsenky

Pod šaty by nemělo spodní prádlo vykukovat, zejména pokud jde o společenské šaty s hlubokým dekoltem, ve kterých se špatně sedící podprsenka obzvláště nepěkně vyjímá. Podprsenka s malým obvodem se často zařezává do zad a vytvoří faldy. Pokud zvolíte velké košíčky, nebudou dobře držet prsa a malá podprsenka vašim ňadrům nevytvoří pěkný tvar. Bezešvá podprsenka vaše ňadra zaoblí a dá jim jedinečný tvar bez rýsování ozdob a krajek. Do korzetových šatů zvolte podprsenku bez ramínek. Určitě dobře měřte a sledujte tabulku velikostí.

Co pod upnuté šaty

Pokud zvolíte přiléhavé šaty na tělo, zvolte dámské bezešvé kalhotky, body nebo spodničku. Nenechte vyniknout faldům a nechte šaty kopírovat vaši siluetu. Kalhotky s vysokým pasem či nohavičkou vytvarují vaše tělo až pod ňadra. Bezešvé kalhotky stáhnou vaše bříško a vytvarují pozadí. Tvarující body vám vytvoří souměrnou postavu. Stahující spodnička ze silným efektem umí zmenšit vaši postavu až o dvě velikosti. Spodní prádlo umí podtrhnout vaši krásu, zdůraznit ženské vnady a vytvořit ladné křivky vašeho těla.

Jak správně tvarovat postavu

Pokud máte smyslně klenuté křivky a plné, ženské tvary, dbejte, aby působily přitažlivě. Stačí prostě vědět, jak s nimi správně naložit. Základem je, aby se vám pod šaty nic nepohybovalo a netvořily se faldy. Toho docílíte pomocí stahovacího prádla. Zkuste zvolit tvarující body, které dokáže dokonale schovat každý fald. Pokud máte větší bříško, můžete zvolit i vysoké kalhotky až pod ňadra. Se širšími stehny si hravě poradí stahovací kalhotky s nohavičkou. Tvarující body vyřeší vše současně a vaše silueta bude prostě dokonalá. Tvarující spodnička vám vymodeluje dokonalou postavu. Máte svoji oblíbenou podprsenku? Vsaďte na spodničku pod ňadra! Stahovací spodní prádlo od Intimidea je prostě skvělé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.