0

Když potřebujeme na první pohled zhubnout, pomůže oblečení. Jaké kousky zvolit z podzimní kolekce?

Hubnutí pomocí oblečení

Když se nepodařilo zhubnout do léta, možná se nepodařilo zhubnout ani do podzimu, a tak svá nadbytečná kila musíte shodit jinak, a to třeba jen na oko. Stačí, když se budete správně oblékat a když se vyhnete kouskům, které mají tendenci rozšiřovat. V podzimní kolekci je od obou trochu, proto při výběru oblečení buďte opatrní a berte skutečně jen to, co vás dokáže opticky zeštíhlit.

Abyste nechodili po obchodech jako tělo bez duše, ale abyste šli nakupovat skutečně s cílem a odhodláním, přinášíme vám několik tipů, jak zhubnout na první pohled. Nad těmito kousky neohrnujte nos, najdete je v každé nové podzimní kolekci a jsou skutečně stylové.

Parky se šňůrkou v pase

Parky jsou stále v kurzu. Zatímco vloni byly populární zejména parky s kožešinkou na kapuci, nyní jsou populární ty, které jsou bez kožešiny nebo jiných chlupatých aplikací. Dnes jsou moderní zejména lehké parky v barvě bordó, khaki nebo v tmavě modrém odstínu, které jsou nepromokavé. A jelikož je většina z nich se šňůrkou v pase, je to ideální kousek, který pomůže schovat nadbytečná kila. Díky utažení v pase dojde ke zvýraznění přirozených křivek a na první pohled bude žena vypadat velmi hubeně.

Košilové šaty jsou i přes nepřízeň počasí součástí podzimních kolekcí

Nesmíme zapomenout na košilové šaty, kterých se i v podzimní kolekci najde habaděj. Košilové šaty krásně podtrhují křivky ženy, proto jsou ideální v případě, kdy chcete zhubnout. Doporučujeme volit šaty svázáním v pase, které jsou s dlouhým rukávem a délkově až ke kolenům. Krátký rukáv poukazuje na tuk v rukou, krátké šaty zase odhalují stehna, s nimiž žena není spokojena.

Volné svetry zamaskují i desítky kilogramů

Do módy se letos dostaly i volné svetry, které umí zamaskovat i desítky kilogramů. Jsou ideální pro ženy, které nejsou spokojeny se svým bříškem. Svetry je vkusně zamaskují. Ideální je, když mají svetry výstřih do V.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *