Laserové zákroky, které pečují o pokožku a pleť 

Laserové zákroky, které pečují o pokožku a pleť

Laserová medicína se v současné době soustřeďuje také na estetické zákroky. Jaké jsou nejčastější procedury v rámci laserové medicíny, které pečují o naši pokožku a pleť?  

Laserová epilace zbavuje chloupků 

Zbavit se chloupků na našem těle je možné například pomocí holení. Použít ale můžeme i depilační krémy nebo voskové pásky. Někteří lidé nedají dopustit ani na cukrovou pastu. Ve všech těchto případech ale chloupky opětovně narostou. Navíc se během těchto úkonů často podráždí pokožka, která má následně sklony k vysušování. Laserová epilace je trvalá možnost, jak se chloupků zbavit. Navíc již nebudou chloupky nejen růst, ale ani zarůstat do pokožky.  

Odstranění vrásek 

Vyhlazení vrásek si mnoho z nás přeje odjakživa. Existují séra i krémy, které dokáží v naší snaze pomoci. Nikdy se ale nejedná o příliš trvalý a viditelný účinek. Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí a není se za co stydět. Pokud se ale budete cítit lépe bez nich, je možné se svěřit do rukou laserové estetiky. Vyhlazení a odstranění vrásek je zde jasnou výzvou. Nedostatek spánku, účinky UV záření, stres nebo genetika tak nebudou hrát hlavní roli.  

Omlazení pleti 

Všichni, kdo o svou pokožku pečují s láskou a pravidelností, se následně snaží o to, aby si zachovali dlouhodobě svůj pěstěný vzhled. Omlazení se tedy hodí právě pro tyto účely. Jedná se o odstranění nerovností, jizev, jemných vrásek nebo drobných nedokonalostí. Laserová medicína tak dokáže pomoci k lepšímu pocitu ze sebe sama.  

Laserová medicína se stará nejen o běžné lékařské zákroky, ale v poslední době také o estetickou medicínu. Před samotným ošetřením vždy bývá samozřejmostí konzultace a navržení vhodného léčebného postupu. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro ošetření, nebo raději zvolíte jemnější způsoby ošetření v podobě krémů nebo sér.