Co na sebe v teplém počasí?

Co na sebe v teplém počasí

Teplé počasí je konečně tady, což znamená, že si můžeme konečně vybírat takové outfity, které v sobě neobsahují ani šály, ani šátky, ani žádné zbytečné bundy nebo kabáty. Bohužel se musíme potkávat s tím, že vedeme dlouhé hádky sami se sebou, jestli si máme obléknout šortky nebo šaty či sukně. Pánové to mají v teplém počasí mnohem jednodušší, protože si obléknout jenom šortky a oblíbené tričko, dámy se však musí rozhodovat pro více věcí, které jsou vhodné. Mohou si totiž obléknout šaty i sukni i šortky i lehké kalhoty. Rozhodování je opravdu těžké.

Naštěstí přinášíme několik looků, které jsou pro teplé letní dny naprosto vyhovující a unikátní. Jedná se především o několik módních tipů, které jsou inspirovány především americkým stylem, který se do České republiky dostává s velkou oblíbenosti a úspěšností. Nechte se tedy i vy inspirovat Amerikou!

1) Lehký street style!

Street style se stal oblíbený zejména u teenagerů. Ti s velkou oblibou nosí od jara do zimy oblíbené tenisky, proto uvítají tuto inspiraci americkým stylem. Oblékněte si oblíbené mini šortky, z nichž kapsy trčí zespod ven. Měly by být sice krátké, ale zadeček nechte pěkně zahalený. K tomu zvolte nátělník, který je o číslo větší, takže je volnější, a má delší průramky, které vám odhalují část podprsenky. Nátělník si z části zakasejte. K tomu zvolte dlouhý visací náhrdelník jednoduššího stylu a košili, kterou si ledabyle uvážete kolem pasu. Na nohy pak volte boty značky Converse, ale v nadkotníkovém provedení.

2) Něco pro elegantní typy

Pokud patříte mezi elegantnější ženy, které rády ukazují své přednosti, volte jednoduché kratší šaty zhruba po kolena nebo do půli stehen. Zvolte je v pestřejší barvě – na střihu až tak nezáleží, ale ať nejsou moc upnuté. K nim zvolte jednoduchou krátkou džínovou bundičku a na nohy dejte černé nebo béžové baleríny na zavazování. Potom nezapomeňte na drobný batůžek na záda a klobouk stejné barvy, jako jsou boty, který nasadíte jen tak letmo na hlavu.