BOZP a PO jsou povinné. Už máte vše vyřešeno?

BOZP a PO jsou povinné

Život podnikatele tedy rozhodně není žádný med. Je nutné splňovat vše, co splněno být má. Je třeba být neustále připraven, protože neohlášená kontrola může přijít kdykoli. Nejraději má neohlášená kontrola ze státní správy bezpečnost práce a požární ochranu, jelikož jsou to oblasti, které musí být ze zákona vyřešené, ovšem mnozí podnikatelé ani nevědí, o co se jedná. Podle průzkumů nemá o bezpečnosti práce a požární ochraně ani zdání hned několik podnikatelů, kteří na to (v případě příchodu neohlášené kontroly ze státní správy) mohou doplatit. Kontroly bývají tvrdé a podniku přinesou nevídaně vysoké pokuty. A co vy, patříte k firmám, které mají bezpečnost práce vyřešenou či nikoli?

Je samozřejmě jasné, že ne každý podnikatel má dostatek času na to, aby řešil BOZP a PO. Jenže je to ze zákona povinné, proto by si na zmiňované oblasti měl každý podnikatel dohlížet. A pokud na to nemá čas, je tu firma Extéria, která se s vším pomůže. Má nejen vysokou kvalitu služeb a nízkou cenu, ale i dobré recenze a zkušenosti od klientů.

Znáte firmu Extéria? Jedná se o jedničku na trhu

Firma Extéria není na trhu nováčkem. Působí na trhu už několik let, během kterých se umístila mezi jedničky v oboru. Její pobočky nalezneme nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, tudíž je možné všechny problémy a nevědomosti spjaté s bezpečností práce nebo s požární ochranou vyřešit doslova kdekoli a kdykoli.

Dnes se firma pyšní hned několika tisíci spokojenými klienty, stejně tak se těší z velmi kladných recenzí na internetu.

O co se firma Extéria postará?

Firma Extéria si vezme na starost všechno, čeho se týká bezpečnost práce a požární ochrana. To znamená, že bude mít na starosti veškerou dokumentaci spjatou s bezpečností práce a požární ochranou, dále se postará i o školení BOZP, na které bohužel velká většina podnikatelů zapomíná, a také se postará o vše další, co s BOZP a PO jakkoli souvisí.