Čtyři kabelky, bez kterých se v létě neobejdete

Letní kabelky

Co tvoří dámský šatník? Samozřejmě oblečení, a to hned několik základních kousků, jako jsou trička nebo džíny. Jenže těmito kousky to ani zdaleka nekončí. V dámském šatníku se také nachází řada kabelek, bez nichž není outfit dokonalý. Kabelky sice nejsou to nejlevnější na trhu, ale jedná se o nepostradatelný kousek, za který se vyplatí zaplatit i větší částky. Navíc dnes je všude plno slev, proto využijte aktuální nabídky a neváhejte utrácet za doplněk, který vydrží i roky. A jelikož je stále doba letních dovolených, poradíme vám, bez jakých kabelek se neobejdete zejména nyní v létě.

1) Velká plážová taška

Jak jsme zmínili, doba dovolených je v plném proudu, proto jednou z kabelek, které nyní nesmíte postrádat, je velká plážová taška, kterou si zamilujete. Je totiž velmi praktická. Vleze se do ní cokoli a v jakékoli velikosti, dnes ji můžete koupit i v mnoha zajímavých provedeních. Mezi nejstylovější plážové tašky se řadí slaměné tašky, dále také látkové velké tašky nebo tašky s lanovým uchem.

2) Slaměná kabelka

I v létě je třeba, abychom šli s dobou. Ve své sbírce kabelek tak nepostrádejte slaměnou kabelku. Jedná se o kabelku, bez které se neobejdete, protože skvěle doplňuje každý dámský look. Slaměná kabelka je dnes k dostání na každém rohu, což je pochopitelné, protože se jedná o obrovský trend. Najdete ji nejen přes rameno, ale také v provedení čistě do ruky. Nejpopulárnější jsou kulaté kabelky nebo případně i takové slaměné kabelky, které vypadají jako piknikový košík.

3) Batůžek

I když to není kabelka v plném slova smyslu, jedná se o něco, co se do sbírky kabelek počítá. Takové hezké batůžky se nesmí postrádat v žádné dámské sbírce, jsou nedílnou součástí každodenních outfitů. Ať už se vydáváme na výlet nebo jen na nákup, vždy vkusně doladí celý náš look. Navíc jsou to pohodlné doplňky.

4) Barevné vaky

Není vak jako vak. Když se řekne slovo “vak”, lidé si představí nehezké látkové batohy pro mladistvé. Jenže vaky jsou také vkusné kabelky přes rameno, které vypadají doslova jako pytlíky se zlatem. A takové vaky máme na mysli, konkrétně v barevném provedení.