Chytré zásuvky nabídnou pestrou paletu různých výhod

chytré zásuvky

Hlavním tématem roku 2023 je určitě cena elektřiny. Nedá se očekávat, že bude klesat, právě naopak. Ceníky dodavatelů mohou už jen růst, a to nejen vzhledem k velmi vypjaté mezinárodní situaci. Je proto lepší přizpůsobit domácnost včas a zjistit, kde se dá ušetřit. Jak to udělat? Nejlepší je, když máte k dispozici detailní přehled o celkové spotřebě. Se zásuvkami, které se snadno připojí k domácí Wi-Fi a budou podávat pravidelné hlášení, to půjde velmi snadno. Jednotlivé zásuvky a spotřebiče je možné vypínat i dálkově a mít pod kontrolou obývací pokoj i kuchyni.

Velmi snadná automatizace domácích procesů

Zapnutí za půl hodiny nebo vypnutí? Řiďte si svou domácnost i během doby, kterou trávíte ve svém zaměstnání, a to jednoduše na dálku. Přehledné statistiky, ukládání výsledků za poslední týdny, které si můžete později projít. Chytré zásuvky jsou vytvořené s ohledem na moderní domácnosti a nabídnou i speciální aplikaci pro smartphony s operačními systémy Android a iOS. V pohotovostním režimu mají spotřebu pouze 0,5 W, což na fakturách za elektřinu nikdo nepozná. Díky provozní teplotě mezi nulou a čtyřicítkou je můžete mít doma kdekoliv, ať už se rozhodnete pro předsíň, ložnici či kuchyni. A proč je nemít vlastně úplně všude? Kontrola spotřeby nemůže být jen dílčí, čím vyšší přehled, tím menší manévrovací možnosti, pokud jde o plánování úspor.

Několik malých pomocníků pro každý byt

Nejsou to jen zásuvky pro 21. století, které patří do systému chytré domácnosti. Najdete tu také revoluční systém osvětlení, ale i detektory teploty a vlhkosti, s nimiž můžete mít pod kontrolou například garáž se zaparkovaným vozem. A co kamery, které monitorují vchodové dveře? Jistě, na bezpečnost nelze zapomínat, je přece až na prvním místě. Pokud vás tato tématika zaujala, více informací hledejte na cel-tec.cz!