Escape Game je zcela nový způsob zábavy

escape game ostrava

Možná už jste se s těmito názvy setkali. Exit game, Escape game, nebo prostě po česku úniková hra je zcela nový a velmi zážitkový způsob neodolatelné zábavy. Únikové hry v Ostravě vám tento způsob vyžití nově nabízí. Už nyní je jasné, že má opravdu spoustu příznivců. Tento doposud neokoukaný druh interaktivní hry je velmi podobný tomu, co jste doposud mohli zažít pouze v rámci her počítačových. Jestliže je právě řešení rébusů, tajemných záhad a skrytých hádanek vaše parketa, The Chamber v Ostravě se vám budou určitě líbit. Na řadu přijde logika, která v tomto případě bude vaší hlavní zbraní. Jestliže máte nápadů i důvtipu právě na rozdávání, jste schopní spolupracovat v týmu a adrenalinem nabité situace vás prostě neskutečně přitahují, právě Escape game je pro vás ten správný způsob zábavy.

The Chamber v Ostravě a principy hry

Tyto únikové hry v Ostravě nezávisí na vědomostech či věku. Únikové hry v Ostravě nabízí skvělou zábavu pro všechny, bez rozdílu pohlaví či vzdělání. Exit game je vhodným zpestřením pro všechny zamilované páry, skupinky přátel, rodiny, spolupracovníky a hodí se na všechny propojovací takzvané teambuildingové akce. Princip Escape game, jak napovídá název, cílí na únik z místnosti za pomoci spolupráce týmu. Původně oblíbené počítačové hry se staly skutečností a pomocí různých klíčů se musíte nyní dostat ven i vy. Princip hraní videoher je však zasazen do skutečné reality, času i prostoru, a můžete si na virtuální realitu přímo sáhnout. Určený časový limit 60 minut odtikává a vás čeká plno zábavy. Každá místnost v rámci Exit game je plná zcela nečekaných úkolů a spousty překážek, které čekají, až je překonáte.

Únikové hry v Ostravě a prostředí

Až rozluštíte všechny šifry, vyřešíte záhady a s týmem se dostanete ven, únikové hry v Ostravě vás zcela pohltí. Prostředí The Chamber v Ostravě skýtá různé místnosti s různým prostředím a vždy s novými zážitky. Ve všech hrách jde především o používání vašeho důvtipu a logiky, férovou týmovou spolupráci a zručnost. Escape game vás dostane do nálady a vytrhne ze všedních starostí. Neseďte jen doma u počítače a jděte to zkusit na živo. Seberte veškerou chuť a přijděte si hrát. Pokuste se dostat ze zajímavé místnosti opředené tajemstvím. The Chamber v Ostravě totiž čeká právě na vás a vaše přátele.