Lidové léky pro omlazení obličeje

Lidové léky pro omlazení obličeje

Lidové léky pro omlazení obličeje – je celá řada produktů, receptů a způsobů jejich použití.  Není nutné vynaložit obrovskou částku za módní kosmetiku a za návštěvu kosmetických salonů, když si produkty na omlazení obličeje můžete vyrobit sami pomocí dostupných surovin. Dobře upravená žena, je vždy více obdivována než ta, co o sebe moc nedbá.  Anglický filozof Frensis Bekon řekl: „Krásná tvář je tiché doporučení.“

Tvorba domácí kosmetických přípravků není zdraví nebezpečná, můžete si být jistí jejich bezpečnosti. Neobsahují hormony a syntetické složky. Příkladně hormonální anti-aging kosmetika je zakázána v mnoha zemích, ale zákon přestupují. Je známo, že hormony poskytují okamžitý omlazující účinek, a to přitahuje pozornost mnoha výrobců. Nicméně, později se přidávají vedlejší účinky. Bez „dopingu“ pleť přestane fungovat, stává se lesklá a transparentní. To zvyšuje riziko onemocnění a přináší další druhy komplikací.

Čištění pleti s přírodními zdroji

Čerstvá zelenina, ovoce, káva, mléčné výrobky, přírodní med, éterické oleje, včelí vosk, sádlo, odvary z bylin – to jsou hlavní ingredience pro domácí kosmetiku. Některé z nich lze dobře využít jako výrobky pro péči o obličej. Smetana nebo kysaná smetana je vhodná pro odstranění make-upu, je ideální pro suchou pokožku a na zimní období. V létě je lepší použít mandlový olej. Chrání pokožku před ultrafialovým zářením. Vhodný pro citlivou pokožku kolem očí. S nepromokavým make-up si poradí olivový olej.  Doporučuje se také k odstranění očního make-up. Vitamin E v něm obsažený, omlazuje a dává svěžest vašemu obličeji.

Krém pro normální pleť

2 lžíce jogurt bez plniv,

1 kiwi,

1 čajová lžička nasekaných mandlí

1 lžíce mandlového oleje a med.

Všechny komponenty dobře promícháte.

Čistící mléko pro suchou a normální pleť

1 šálek smetany se žloutkem, 1 polévková lžíce brandy

3 lžíce citronové šťávy.

Čistící maska ​​pro mastnou pleť

3 lžíce ovesných vloček – odstraňují zarudnutí,

1 lžíce zeleného čaje, který neutralizuje vyrážku a zabrání stárnutí.

Půl šálku jogurtu.

Aby se získala homogenní hmota, je nutné smíchat cereálie a čaj v mlýnku na kávu. Smícháme s jogurtem nebo jogurtem a aplikujeme na obličej. Opláchněte studenou vodou po 15 minutách.