Jak vytvarovat postavu do šatů?

Jak vytvarovat postavu do šatů?

Společenské, plesové šaty, ale i šaty na běžné nošení vyžadují správně zvolené spodní prádlo, které podpoří výsledný dojem. Spodní prádlo vám musí dokonale padnout a nesmí se rýsovat přes šaty.

Výběr podprsenky

Pod šaty by nemělo spodní prádlo vykukovat, zejména pokud jde o společenské šaty s hlubokým dekoltem, ve kterých se špatně sedící podprsenka obzvláště nepěkně vyjímá. Podprsenka s malým obvodem se často zařezává do zad a vytvoří faldy. Pokud zvolíte velké košíčky, nebudou dobře držet prsa a malá podprsenka vašim ňadrům nevytvoří pěkný tvar. Bezešvá podprsenka vaše ňadra zaoblí a dá jim jedinečný tvar bez rýsování ozdob a krajek. Do korzetových šatů zvolte podprsenku bez ramínek. Určitě dobře měřte a sledujte tabulku velikostí.

Co pod upnuté šaty

Pokud zvolíte přiléhavé šaty na tělo, zvolte dámské bezešvé kalhotky, body nebo spodničku. Nenechte vyniknout faldům a nechte šaty kopírovat vaši siluetu. Kalhotky s vysokým pasem či nohavičkou vytvarují vaše tělo až pod ňadra. Bezešvé kalhotky stáhnou vaše bříško a vytvarují pozadí. Tvarující body vám vytvoří souměrnou postavu. Stahující spodnička ze silným efektem umí zmenšit vaši postavu až o dvě velikosti. Spodní prádlo umí podtrhnout vaši krásu, zdůraznit ženské vnady a vytvořit ladné křivky vašeho těla.

Jak správně tvarovat postavu

Pokud máte smyslně klenuté křivky a plné, ženské tvary, dbejte, aby působily přitažlivě. Stačí prostě vědět, jak s nimi správně naložit. Základem je, aby se vám pod šaty nic nepohybovalo a netvořily se faldy. Toho docílíte pomocí stahovacího prádla. Zkuste zvolit tvarující body, které dokáže dokonale schovat každý fald. Pokud máte větší bříško, můžete zvolit i vysoké kalhotky až pod ňadra. Se širšími stehny si hravě poradí stahovací kalhotky s nohavičkou. Tvarující body vyřeší vše současně a vaše silueta bude prostě dokonalá. Tvarující spodnička vám vymodeluje dokonalou postavu. Máte svoji oblíbenou podprsenku? Vsaďte na spodničku pod ňadra! Stahovací spodní prádlo od Intimidea je prostě skvělé.