3 styly bydlení, které vyšperkují domácnost 

3 styly bydlení, které vyšperkují domácnost

Nevíte si zrovna rady s bytovým designem? Pojďte se podívat na 3 oblíbené styly, které se budou skvěle hodit jako nápad na změnu ve vaší domácnosti. Který si vyberete?  

Provence je romantika a čistota 

Pastelové barvy, bílý nábytek a příjemná atmosféra. To je styl Provence. Zvolte jej v případě, že se vám líbí čisté linie bílého nábytku a doplňků v klidné levandulové, růžové nebo modravé barvě. Skvěle zařídit lze v tomto stylu nejen venkovský dům, ale také panelákový byt. Interiér prokoukne a bude vzdušný. Doplňky pak vytvoří laskavý a objímající prostor. Domů se budete skutečně těšit. Ve stylu Provence se skvěle využijí přírodní materiály a textilie.  

Minimalismus vytřídí zmatek 

Cítíte, že by to doma chtělo pořádnou změnu? Prostory v minimalistickém stylu budou pro vás velká přeměna. Jestli jste zvyklí si doma vystavovat vzpomínky ze všech možných výletů a zážitků, konečně se od tíhy minulosti osvobodíte. Uložte vzpomínky do krásné krabičky a vydejte se do budoucnosti! V minimalismu budete potřebovat jen to nejnutnější. Nábytek, hudební nástroje, kreativní zákoutí a radost z tvorby něčeho nového. Bílá a černá nebo šedá bohatě postačí. Přidejte jeden solitérní prvek třeba ve zlaté barvě, a je hotovo. Čisto a uklizeno každý den.  

Industry přizná vše 

Industriální styl se objevil v loftovém bydlení ve velkých městech. Dnes se ale dá skvěle použít úplně všude. Přiznejte cihlovou, nebo třeba betonovou zeď. Udělejte z kabeláže doplněk interiéru. Zvolte přírodní materiály pro nábytek. Dovolte své kuchyni dýchat odstraněním přebytečných skříněk – přeci stačí jen police. Snadný přístup k potravinám i nádobí zaručen! Industry styl si na nic nehraje. Je tvořen praktickými kousky, které jsou samy o sobě designovými prvky. Konec přetvářky! Jde se bydlet prakticky a pohodlně.  

Líbí se vám některý z uvedených stylů?