Malešický háj: Moderní byty v blízkém spojení s přírodou

Malešický háj

Malešický háj je rezidenčním projektem, který má rozhodně co nabídnout. Vznikající byty nabízí to nejlepší. Využívat přitom můžete veškeré výhody velkoměsta, a přesto zůstat v blízkém kontaktu s přírodou. Tato lokalita se tak skvěle hodí pro každého – rodiny s dětmi i páry.

Ideální prostor

V tomto projektu se spojuje práce zkušených lidí, jejichž cílem bylo vytvořit perfektní místo pro život, kde vám nebude nic chybět. Kladen je proto důraz na detail, ovšem i celkový výsledek. Díky celkovému zpracování je výsledkem místo, které vám poskytne pocit pohody, soukromí a potřebný komfort pro každodenní život. Jestliže hledáte to pravé bydlení, neotálejte. Zbývá totiž jen několik posledních bytů, neváhejte proto kontaktovat makléře.

Příjemná lokalita

Malešický háj má mnoho výhod, které jsou lákadlem pro bydlení v této lokalitě. Jedná se o část Prahy s bohatou historií, která má rozhodně co nabídnout i v budoucnosti díky neustálému rozvoji. Toto místo se hodí pro každého, kdo rád využívá výhod města, ovšem má rád svůj klid. Umístění bytů nedaleko centra v kombinaci s Malešickým lesem za zády vytváří ideální podmínky v podstatě pro každého. Oceníte občanskou vybavenost, ať už jde o obchody, volný čas či vzdělávání.

Malešický háj

Dispozice bytů

Pokud hledáte byt na prodej v Praze 10, nabízí se různé dispozice. V celém projektu vznikají garsoniéry s plochou od 31 m2, ovšem v nabídce jsou samozřejmě i větší byty, či velkolepé střední penthousy a plochou přes 139 m2. Ke každému bytu náleží balkon, terasa či předzahrádka, dále pak sklepní kóje a garážová stání. Na tomto místě vám nic nebude chybět. Limitovaný počet podlaží a počtu bytů vám zajistí soukromí a klid.

Najít to pravé místo pro život nebývá jednoduché, ovšem nabídka Malešický háj vás jistě osloví. Seznamte se blíže s byty a najděte ten pravý pro sebe.