Aktuální hity v líčení – jaké to jsou?

Aktuální hity v líčení

Mnoho žen touží po tom, aby byly den ode dne krásnější. Jenže s přibývajícím věkem to bohužel už nejde. Každý den sice chceme být hezčí a hezčí, ale jelikož vlastně den ode dne stárneme, pak je být krásnější čím dál více nemožnější. Ovšem právě proto byly asi vyrobeny šminky, které nám vždy dokonale pomůžou například s tím, abychom zamaskovaly naše vrásky nebo nevlídnou tvář. Pokud však nevíte, jak se správně líčit, pak vám přinášíme pár tipů.

Samozřejmě jestliže vám tipy nějak nepomůžou, pak se zaměřte na nejrůznější online videa, která aktuálně kolují po všech sociálních sítích. Dnes už existuje řada žen, které se umí perfektně nalíčit a které natáčejí nejrůznější manuály a návody, jak docílit perfektního líčení během několika málo minut. Samozřejmě to z počátku nebude asi lehké a z počátku se vám to asi nebude dařit tak rychle, jako ženám na videích, ale postupně se hodíte do cviku a uvidíte, že se malujete rychle a krásně jako profík!

Jak na správné konturování obličeje?

Mezi aktuálně největší problémy v oblasti líčení patří asi konturování obličeje. Konturování se stalo populární v nedávné době, ale dokonale nalíčit svůj obličej tímto stylem umí jenom málo žen. Jestliže jste v konturování začátečnice, pak si kupte klasické pudrové produkty ke konturování, ale jestli už patříte ke zběhlejším ženám, pak se nebojte ani těch tekutých produktů. Tmavá barva se vždy nanáší u vlasů na čele a pokračuje se směrem k lícním kostem. Právě tam patří také tmavá barva. Ta se nanáší ještě na strany nosu a také na bradu a jemně se vmasíruje potom i zespod kolem čelisti.

Co se týče světlejšího odstínu, pak se nanáší hlavně na čelo a pod oči – potom pod lícní kosti ke spodní čelisti, aby se dokonale barvy sjednotily.

Jak na perfektní rty?

Dalším problémem jsou perfektní rty, ale s těmi je to naprosto jednoduché – stačí jenom konturka. Tu si kupte ve stejné barvě jako je vaše rtěnka a vždycky před nanesením rtěnky si objeďte rty konturovací tužkou. Ta vám pomůže proti přetahování a vaše rty budou naprosto perfektní.