Apple už i v Jižní Koreji!

Apple v Jižní Koreji

Kdo by v dnešní době neznal společnost Apple. Dneska je to lídr na trhu s elektronikou, mág mezi mobilními telefony. V dnešní době je skutečně nutností mít chytrý telefon, díky kterému bude náš život o něco jednodušší. Apple splňuje naprosto všechno, co si od takového chytrého telefonu můžete slibovat, co si od něj můžete přát. V současné době se prodávají hlavně novinky v podobě iPhonu X, ale během příštího roku se prodej bude linout opět zcela jiným směrem. Příští rok bude nabitý novinkami od této společnosti, stejně jako bude nabitý i otevíráním nových poboček, které přibydou ve světě. Například nyní se na nový Apple Store mohou těšit v Jižní Koreji.

Apple Story se pravidelně otvírají všude po světě. Jsou to oblíbené obchody, do nichž chodíme pro zařízení Apple. Samozřejmě produkty Apple můžeme koupit i přes internet, ale taková pobočka nám nabízí mnoho výhod. Navíc nám zde poradí, pokud se nám se zařízeními Apple něco přihodí, pokud je budeme chtít aktualizovat či reklamovat.

V Jižní Koreji to nebylo tak jednoduché – Apple Store jste totiž na každém kroku nenašli. Teď se však světu ukázala zpráva, která tvrdí, že se brzy otevře nový Apple Store právě v této zemi.

Nový Apple Store v domovském městě Samsungu

Je to ironie, paradox nebo jenom marketingový tah? Nová pobočka by se totiž v Jižní Koreji měla otevřít právě v Soulu, což je domovské město toho největšího konkurenta společnosti Apple – firmy Samsung. Dokonce by se měla otevřít na strategickém místě – poblíž hlavního sídla společnosti Samsung.

Nová prodejna Applu by se měla otevřít den před silvestrovskou nocí, tudíž 30. prosince, a to za přítomnosti Angely Ahrendts.

Apple Store jen tak nepřehlédnete

Prodejna se bude nacházet ve čtvrti Gangnam, která je známá hlavně svými pohodlnými nákupy a velice zajímavou architekturou. Apple Store tak rozhodně nepřehlédnete. Apple se touto prodejnou rozhodl dostat se mezi současné vládnoucí společnosti, kterými je právě Samsung a dále i LG.