Co dodat ke kabátu, aby nevypadal jako ostatní?

Co dodat ke kabátu

Kabáty se v zimě nosí s velkým nadšením. Samozřejmě se nosí i bundy, ale letošní bundy nejsou vůbec tak atraktivní jako loňské modely. Zatímco vloni jsme se radovali z parek a krásných huňatých bund, nyní si musíme vystačit s retro bundami, které z nás dělají úplnou kuličku. Kabáty jsou v tomto případě daleko lepší volbou, navíc je možné je krásně doladit, aby nevypadaly jako ostatní. U bund to bohužel možné není.

V případě, že máte dostatek kabátů ve svém šatníku, možná se ptáte, čím kabáty doladit, čím je zpestřit, jak z nich udělat takové kabáty, které se alespoň trochu budou v konečném looku odlišovat od svých bratrů a sester. Je hned několik způsobů, jak dodat kabátům trochu jiný vzhled.

Zkuste to s brožemi

I když si mnozí lidé můžou říct, že brože se už dávno nenosí, opak je pravdou. Brože jsou velmi stylové, navíc poukazují na to, že máte cit pro detail. Samozřejmě se nenosí kýčovité brože z falešných perel a z podobných materiálů, které se nosily v minulosti. Dnes se nosí zejména dřevěné brože, které mají tvar například různých zvířat nebo květin.

Brože je možné umístit nejen na kabát, ale také se nosí na kabelkách nebo případně na šňůrkách od fotoaparátů.

Šály kabát doplní

Některé kabáty mají poměrně nudný střih a je nutné kabáty doplnit, ale jak? V ideálním případě kabáty doplníte tak, když si kolem krku uvážete šálu. Tu si můžete uvázat na sto různých způsobů, s čímž se bude měnit i celkový vzhled kabátu a konečného outfitu. Pokud nejste milovníkem šál, doporučujeme si ji alespoň přehodit přes krk volně. To vypadá velmi stylově v případě, že se bude šála kombinovat s kabátem rovného střihu.

Hodinky dodají kabátu eleganci

I když jsou kabáty samy o sobě velmi elegantní, mnohdy potřebují ještě trochu víc elegance, o což se zaslouží právě hodinky. Hodinky jdou často vidět na první pohled, zejména pokud jsou masivní.