Čtyři elegantní věci, které by neměl muž postrádat

Čtyři elegantní věci, které by neměl muž postráda

I když pánové většinou nedbají na to, co nosí, někdy si na to hledět musí. Důvodem je většinou společenská událost, nějaká sláva nebo jen rande s dívkou, kterou chtějí pánové okouzlit. Pokud se zrovna některá podobná chvíle blíží, otevřete svůj šatník a vyberte si to nejelegantnější, co v šatníku najdete. Trička ponechejte raději doma stejně jako mikiny, děravé kalhoty se také zrovna nehodí, pokud tedy nejdete na rande do kina nebo někam podobně. Pokud se rozhodnete pro elegantní look skládající se třeba z košile a saka, měli byste look něčím doplnit. Ale čím?

I pánové by ve své skříni neměli postrádat elegantní věci. Je skutečně mnoho událostí, na které je nutné vytáhnout to nejvíce elegantní kousky. To, že musí být košile součástí elegantního šatníku, jistě pánové vědí, ale co možná nevědí, je, že nesmí v šatníku chybět níže uvedené čtyři věci. Máte je všechny nebo vaše elegantní sbírka zatím není úplná?

1) Dřevěný motýlek

Dřevěné motýlky jsou dnes hitem. Dají se zakoupit nejen v klasické hnědé dřevěné podobě, ale také bývají na dřevěných motýlcích i mnohé malby a nákresy. Dokonce se letos vydaly i kolekce oslavující sto let vzniku Československa. Dřevěný motýlek (nebo jakýkoli motýlek) je nedílnou součástí elegantního šatníku muže.

2) Manžetové knoflíčky

Elegantní look není kompletní, pokud na košili chybí manžetové knoflíčky. V současné době jsou manžetové knoflíčky k dostání v mnoha podobách. Můžete si koupit klasické stříbrné nebo zlaté provedení, ale také dřevěné manžetové knoflíčky, které perfektně budou ladit k dřevěnému motýlku.

3) Klobouk

Podle klobouku se pozná gentleman. Mnozí lidé  mají klobouky zafixované s černochy, kteří hrají v amerických filmových snímcích. Zkrátka černoši většinou nosí klobouk, jenže u nás je mohou nosit všichni. Jak jsme zmínili, klobouk je známkou gentlemana.

4) Hodinky

K dokonalosti vždy chybí jen jedna maličkost, a to hodinky. Hodinky můžete mít levné i drahé, zkrátka musí být jen vkusné a elegantní.