Bydlíme stylově. Co by v domě nemělo chybět?

Stylové bydlení

Stylová domácnost – to je to, po čem touží nejedna žena a nejeden muž. Nikdo nechce bydlet v domácnosti, z níž doslova srší retro nebo vintage styl. Pokud patříte k lidem moderním, zařiďte svou domácnost stylově, abyste se nebáli pozvat návštěvu dál. V současné době na trhu najdete mnoho krásných věcí, které rozhodně patří do stylové domácnosti. Otázkou tedy je, co by v domě nemělo chybět?

Při samotném zařizování domácnosti dbejte na jednoduché kusy nábytku, které nejsou nijak barevně vyzývavé. Stejně tak zaujmete nejvíce s klasickými bílým zdmi, které hezky zkombinujete s bytovými doplňky. Co se týče kuchyně, vhodné je zařídit si kuchyni do rustikálního stylu, což je styl, v němž hraje hlavní roli dřevo.

Ať už se ale rozhodnete pro jakýkoli stylový základ, máme pro vás pár tipů na to, co byste v domácnosti neměli postrádat, pokud chcete bydlet stylově. Jednotlivé kousky jsou skutečně stylové, nepohrdejte jimi.

Už na vašich zdech visí abstraktní obrazy?

Součástí moderní domácnost jsou rozhodně abstraktní obrazy, které by měly viset na zdech zejména chodeb nebo obývacích pokojů. Jedná se o netradiční kousek, z něhož však přímo srší krása a modernost. Můžete dát přednost extra pestrým obrazům, v opačných případech můžete zvolit méně výrazné abstraktní obrazy, nad kterými se každý pozastaví a bude se sám sebe ptát, co tím chtěl umělec asi říci.

Kožešinky v obýváku i v jídelně

Dalším nepostradatelným kouskem ve stylové domácnosti jsou umělé kožešinky, které jsou nejen součástí obývacích pokojů, ale také ložnic i jídelen. Zatímco v obývacích jsou kožešinky spíše na pohovkách nebo na zemi, abychom šlápli do měkkého, v ložnici jsou kožešinky zpravidla u postele, abychom během ranního vstávání stoupli do teplého. V jídelnách se však kožešinky dávají přímo na jídelní židle. Vypadá to opravdu vkusně.