Jak být trendy v zimě

Jak být trendy v zimě

V zimě se občas cítíme jako jeden velký chodící balón díky vrstvám oblečení, které vypadá naprosto příšerně. Poznáváte se taky? Pokud ano, v následujících odstavcích se můžete inspirovat a vypadat i v zimě jako elegantní šik dámy. Prozraďme si, jak být trendy i v aktuálním ročním období, které venku aktuálně vládne.

Termo prádlo

Nemusíte jej nosit jen na sjezdovku. Hodí se i když je mínus pět a více stupňů Celsia, nikdo si ho nevšimne, je extrémně pohodlné a když si ho jednou koupíte, budete ho využívat pořád. Můžete si vybrat z různých délek (krátký rukáv, dlouhý rukáv), střihů a značek.

Čelenky, čepice, šály a nákrčníky

Trend této zimy byly čelenky, které nosila snad každá druhá slečna. Pokud jsou ozdobené perličkami, můžou pozitivně ozvláštnit váš outfit. Čepic je hodně druhů a je to taková zimní klasika, schovají vaše uši a hlavu a můžete tak předejít různým nemocem. Šály a nákrčníky zase chrání náš krk. Častý je skandinávský vzor, který snad nikdy nevyjde z módy.

Svetr

Bez tohoto kousku oblečení bychom snad v zimních nebo podzimních dnech ani nevyšli z domu. Mnoho žen nosí klasické barvy jako je červená, černá, bílá a modrá, ale zajímavým ozvláštněním mohou být i svetry pastelových barev či vtipné vánoční svetry, s kterými bychom to však neměli přehánět.

Boty

Říká se, že od země jde největší zima, což je asi pravdou, hlavně pokud je nasněženo. Vyplatí se investovat do dražších a kvalitních kousků které vydrží déle než jednu sezónu. Vyhněte se laciným válenkám, které si sešlapete během pár dnů a když už si je kupujete, popřemýšlejte o něčem s širší podrážkou. Do bot samozřejmě patří ponožky, nejlepší jsou ponožky hrubé a teplé.

Rukavice

Dělí se na dva typy: palčáky a prstové. Vyrábí se z mnoha materiálů, do města si v chladných dnech vezměte bavlněné s různými vzory a na svah si raději vezměte bytelné a nepromokavé, které vám chrání i zápěstí, které by vám někdo mohl poranit lyží.