Jakou náplň do Pulze si Češi oblíbili a proč?

pulze

Výhodou zahřívaného tabáku, kromě toho že nezapáchá, je také jeho možná kombinace s různými příchutěmi. Toto vylepšení prožitku na Pulze oceňuje většina jeho uživatelů. Mezi Čechy jsou pak hlavně oblíbené příchutě CAPSULE POLAR, ICE nebo klasický BALANCED BLUE. Všechny tyto směsi vznikají v Německu z prvotřídního tabáku exkluzivně pro PULZE. A s pečlivostí Němcům vlastní. Nabízejí tak maximální chuť bez nepříjemného zápachu. Zkrátka kvalita bez kompromisů.

Přirozeně autentická chuť

Pro milovníky autentické chuti nabízí Pulze hned dvě možnosti:

 

  1. BALANCED BLUE
  2. RICH BRONZE

 

První zmíněná náplň nabídne jemnou, ale autentickou tabákovou chuť. Pokud rádi balancujete na hraně, harmonická chuť a nevtíravá vůně vám pomohou udržet rovnováhu. Jemná příchuť vám dokonale doplní i ty nejdelikátnější zážitky. Příchuť RICH BRONZE je na druhou stranu oblíbená pro svou intenzitu, která dokáže udělat z obyčejného večera událost bohatou na zážitky. Inovativní trojitý filtr přinese ještě intenzivnější a bohatší chuť díky lepšímu průchodu dýmu.

Nevšedně svěží příchutě

  • CAPSULE POLAR
  • POLAR GREEN
  • ICE
  • CAPSULE FOREST PURPLE
  • CAPSULE SUMMER RED

 

Svěží mentolové i ovocné. Obzvláště v létě stoupá oblíbenost lehčích příchutí, které sázejí na svoji čerstvost. CAPSULE POLAR se svojí unikátní technologií vložené mentolové kapsle dovoluje uživateli kdykoli přidat stisknutím svěží mentolovou příchuť. Náplň POLAR GREEN kombinuje kvalitní tabák se svěžím mentolem po celou dobu užívání. Příchuť ICE potěší hlavně fanoušky máty, která požitku dodá ledový nádech.

 

Ovocné opojení nabídne náplň CAPSULE FOREST PURPLE, která obsahuje kapsli s příchutí lesního ovoce, jejímž stlačením můžete kdykoli přidat ovocnou příchuť. Vůně borůvek, ostružin i malin doplní jakýkoliv letní výlet do přírody, nebo připomene zážitky z teplých letních večerů. CAPSULE SUMMER RED obsahuje zase kapsli s příchutí vodního melounu. Přivoňte či ochutnejte kdykoli chuť nejoblíbenějšího letního ovoce. Ať už jste u bazénu nebo v kanceláři, udělejte si chvilku pro sebe a zavzpomínejte na letní pohodu.

 

Autor: Elena Gotfried