Půjčka pro OSVČ jde i bez dlouhého papírování

Pokud neradi čekáte a nebaví vás vyřizovat věci osobně na pobočkách, dnešní doba se na vás už delší dobu usmívá. Jistě, platí totiž, že spoustu záležitostí je možné řešit online formou, bez zbytečných front a také nervů. Kdo stojí na začátku podnikatelské dráhy, pravděpodobně mu banka příliš nedůvěřuje. Taková situace se dá ale vyřešit poměrně snadno, stačí se rozhlédnout i do nebankovního sektoru a najít si poskytovatele půjčky, který bude mít nižší nároky než bankovní dům. Úvěr může být vyřízený ještě během téhož dne, žádost je krátká a vyžaduje jen základní osobní data.

Bez dlouhého čekání a kompromisů

Půjčit si lze částku relativně nízkou, ale i vyšší, která pomůže vyřešit naléhavé výdaje ve věci vašeho podnikání. Účel nerozhoduje, podmínkou je jen, abyste prokázali platné IČ, tedy ukázali jednoznačně poskytovateli úvěru, že se živíte podnikáním. Půjčka pro OSVČ je velmi jednoduše strukturovaná. Kolik si vlastně můžete půjčit a na jak dlouho? Variant je samozřejmě hned několik, to proto, aby si každý zájemce přišel na své. Prohlédněte si tedy základní nastavené mantinely, z nichž se dozvíme obratem více.

  • 5 tisíc korun je minimální částka. Půjčit si tedy můžete například na drobnou elektroniku.
  • 30 tisíc korun je nejvyšší suma, o níž lze jednat. Sloužit může mimo jiné na nákup materiálu.
  • 7 až 30 kalendářních dnů, přesně tak může být nastavený splátkový kalendář této půjčky.

Krátký formulář je rychle vyplněn

Je to klasická půjčka pro začínající podnikatele, jde o to, aby byla co nejdříve vyřízena a OSVČ se mohl záhy věnovat svému podnikání. Rychlá, věcná a stručná, přesně taková musí být! Vyplní se jen velmi krátký formulář, v němž se ověří totožnost a také bankovní konto. Osobní návštěva na pobočce už dávno není nutností.