Jaký make-up jde dohromady s černými šaty?  

Jaký make-up jde dohromady s černými šaty?

Čeká vás divadlo, schůzka, nebo důležitý pracovní den a chcete si vzít černé šaty? S některými typy líčení jde tato klasika skvěle skloubit.  

Vyniknete, i když nehýříte barvami 

Černé šaty nám dovolují dokonale vyniknout. Můžete být průsvitná blondýnka, nebo výrazná hnědovláska – vždy budete středem pozornosti, aniž byste na sobě měla zrovna výstřední model. Šaty v černé barvě jsou nadčasová klasika, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Hodí se do divadla, na meeting, i na divokou párty. Liší se pouze délkou. Jaké líčení zvolit?  

Dokonalá pleť musí být 

V černé bohužel často vyniknou i naše nedokonalosti. To nevadí, každý přeci nějaké máme. Zde ale platí, že se rozhodně hodí věnovat dostatek času přípravě. Můžete se postarat o dokonalý vzhled tak, že si vyhrajete s korektorem a dopřejete své pleti přirozený make-up. Ten by měl být stejně samozřejmý jako správná kabelka. K černým šatům neodmyslitelně patří dokonale upravená pleť. Zakryjte tedy nedostatky a aplikujte make-up.  

Zkuste kouřové oči 

Kouřové oči jsou k černým šatům výborný nápad. Nemusíte se bát, že by se cokoliv pokazilo. Pouze dbejte na přirozený přechod mezi jednotlivými barvami. Nikdy zde nesmí být ostrý přechod mezi odstíny. Ke kouřovým očím zvolte rtěnku méně výraznou. Důraz je na očích, nikoliv na rtech.  

Červená rtěnka i nehty, sexy look 

Rádi byste něco ostřejšího, třeba na party? Zvolte divočejší vzhled a jako první naneste červenou rtěnku. Oči budou přirozené a buď jen s jemnou linkou, nebo na nich nechejte pouze světle hnědé nebo hnědočervené stíny. Červenou rtěnku slaďte s dokonalou manikúrou. Zazáříte a budete se cítit dokonale! 

Metalické barvy jsou trendy 

Pro manikúru a líčení ale můžete použít i trendy metalické barvy. Nebojte se střídat jednotlivé odstíny. Rtěnka, drápky, nebo stíny tak nemusí tvořit nic sourodého. Dnes budete za hvězdu večera! 

Černé šaty vyžadují dokonalý make-up. Zbytek je na vás. V čem se budete cítit dobře?