Jarní look přímo na míru pro každou ženu

Look na míru

Konečně je tu období, kdy ženy mohou odhalit svá ramena a nohy. Sluníčko nám nepřetržitě svítí na záda, proto si neoblékejte nic, v čem by vám bylo horko. Pokud patříte mezi ženy, které každý den přemýšlejí, co si vezmou na sebe, nechte se inspirovat naším jarním lookem. Je sestaven z aktuálně moderních kousků, díky kterým zaujmete všechny kolemjdoucí.

Dominantou outfitu je rozšířená sukně

Pokud sledujete aktuální módní trendy, moc dobře víte, že rozšířené sukně jsou in. Už dávno se nenosí krátké sukně, které sahají sotva pod zadek. V současné době se nosí především rozšířené sukně, které jsou délkově až pod kolena. Jsou oblíbené zejména z toho důvodu, že zakrývají nedokonalý zadeček a boky. Většinou sahají až do pasu a od pasu se rozšiřují.

Do našeho jarního looku doporučujeme zakomponovat červenou rozšířenou sukni, kterou doplníte o obyčejné, proužkované černobílé tričko.

Džínová bundička jako módní retro kousek

Každá nákupní maniačka ví, že se do módy vrací i retro kousky, proto i do našeho jarního looku zakomponujme nějaký hit devadesátých let. Tím hitem je džínová bunda, která nebude dlouhá, ale která bude sahat takřka do pasu.

Na nohy nazujte zavazovací baleríny

Jaro je období, kdy konečně můžeme nazout polobotky či tenisky. Zapomeňte však na všední barvy, kupte si je ve zlaté nebo ve stříbrné barvě. Podle barvy si vezměte i kabelku (nejlépe přes rameno). Pokud však chcete být ještě více stylová, doporučujeme si koupit ledvinku, kterou připnete přesně v místech, kde se sukně rozšiřuje.

Samozřejmě krok vedle neuděláte ani s batohem, jenž je v současné době taky velice oblíbený. Bohužel zanedlouho budou právě batohy z pultů obchodů vyhozeny. Na scénu letos přijdou již zmiňované ledvinky, které rozdělí společnost na dvě skupiny, a sice na ty, kteří ledvinky budou milovat, a na ty, kteří je budou naopak nenávidět.