Filmové puntíky opět v kurzu. Jaké hvězdy jsou naší letošní inspirací?

Puntíky v kurzu

Určitě jste zaznamenali, že se opět vrátil retro styl, tedy milovaný styl z šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých let. Tento styl se vyznačuje především barvičkami a zajímavými vzory, jimiž jsou především puntíky a proužky. Letos se nemusíte bát barevných kombinací, měli byste je naopak upřednostňovat. Jestli chcete svým outfitem zaujmout, je třeba mít look co nejbarevnější. S neutralitou letos nezaujmete ani neoslníte. A aby jednotlivé looky nebyly jenom o barvách, přidejte k nim i vzory, jako jsou zmiňované puntíky.

Puntíky k retro stylu zkrátka patří. Jsou jeho nedílnou součástí, což ví každý milovník starých filmů. Právě ve filmech se puntíky ukazovaly nejvíce a právě ve filmech dnes najdete tu nejlepší inspiraci na dnešní look.

Vzpomínáte na Pretty Woman?

Kdo by si nevzpomněl na elegantní krásku Julii Roberts, která ztvárnila nezkrotnou dívku Vivian v legendárním snímku Pretty Woman. Právě zde se Julie Roberts objevila v nádherných, hnědých puntíkovaných šatech, které si oblékla na dostihové závody. Právě od ní se můžete nechat inspirovat, právě tento kousek se opět vrátil. Když si je zakoupíte přesně v té podobě, vyhrajete na plné čáře. Puntíky na hnědém podkladu jsou skutečně fantastické.

Ikona princezna Diana

Už druhý rok po sobě se začínají návrháři inspirovat nádherným a dech beroucím stylem princezny Diany. Ta proslavila puntíky po celém světě. Vidět jsme ji mohli nejčastěji v bílých šatech s černými puntíky, které patří k elegantním klasikám. Černé puntíky na bílém podkladu jsme nyní mohli vidět i na mnoha módních přehlídkách světově známých značek, jako jsou například Balenciaga, Dior nebo Carolina Herrera.

U královské rodiny zůstaňme

Vévodkyně Kate je známá tím, že kopíruje či že se nechává inspirovat stylem princezny Diany. I od ní se můžeme nechat inspirovat. Vždyť tato krásná žena, která se v nedávné době stala už potřetí maminkou, také obléká černé puntíky na bílém podkladu.