Kde vzít půjčku na cestování

Kde vzít půjčku na cestování

Chcete vyrazit na dovolenou snů, ale nemáte dostatek financí? Díky možnostem půjček to není žádný problém. Pečlivě si rozmyslete, jestli půjčenou částku následně zvládnete bez problémů splatit a potom zbývá pouze vymyslet, kam se pro půjčku na cestování vypravíte.  

Zajděte do banky 

Logickou volbou je jistě návštěva banky. Zde nabízí celou řadu finančních produktů a sehnat spotřebitelský neúčelový úvěr nebývá problém. Podle toho, jak velkou částku si chcete půjčit, posoudí banka vaši bonitu, na jejímž základě získáte nabídku. Dobrou strategií může být návštěva banky, u které máte vedený účet, protože zde přímo vidí, kolik vám chodí peněz, takže můžete získat výhodnější nabídku. Zároveň se vyplatí sledovat také nejrůznější akční nabídky od konkurence.  

Nebankovní půjčka 

Další variantou jsou nebankovní půjčky. Ty je většinou možné zařídit z pohodlí domova. Pro výběr nejvýhodnější varianty využijte veřejně dostupné srovnávače a kriticky porovnejte jednotlivé nabídky. Sehnat můžete také půjčky bez doložení příjmů či půjčky bez registru. Zde si ovšem dejte pozor, ať všechno zvládnete bez problémů splatit a počítejte také s pravděpodobně vyšším úrokem a případnými poplatky.  

Půjčka od lidí přes specializovaný portál 

Třetí možností je půjčit si od lidí v rámci P2P půjček. Na speciálním portálu přidáte svou žádost o půjčku v určité hodnotě a čekáte, až vám to lidé zainventují. Úrok se většinou řídí podle vašich předpokladů na bezproblémové splácení, což znamená, že nejlepší výchozí pozicí je minimum aktuálních závazků, dostatečně vysoký pravidelný příjem a žádný záznam v registru dlužníků. Pokud splňujete všechny tyto podmínky, můžete dosáhnout na zajímavé podmínky s nízkými úroky, takže za půjčku na cestování příliš nepřeplatíte a potřebné peníze seženete výhodně.