Kostky budou v létě opravdu dominovat!

Kostky

Kdo by neznal hru šachy – jedná se o logickou hru dvou hráčů, v nichž opravdu logika hraje tu největší roli. S pěšáky se putuje po šachovnici, aby se uvolnilo místo pro unikátní jiné postavičky ve vaší hře. Dominantní je zde královna, která má za povinnost ochránit krále a může se pohybovat jakkoliv si přeje. Ostatně dominantní je u této hry především barevná kombinace, a sice černobílé pole, které se stalo předlohou pro mnoho módních kousků. Přesně takové zbarvení se pak stalo přesně v šachovnicové podobě předlohou například pro řeznický úbor. A přesně takové zbarvení přesně v takové šachovnicové podobě bude také tím jediným stylovým vzorem tohoto teplého léta.

Nejen na košilích, ale také na kalhotách nebo kabátech

Černobílé miniaturní políčka najdete nyní na různých kouscích v mnoha obchodech. Setkáte se s nimi zejména na košilích, u nichž jsou asi nejvíce oblíbené. Takové košile jsou stále hojně kupované, a to nemusel být tento vzor aktuálně v módě, přesto se hojně nosil. Sám o sobě je tento vzor unikátní také na úzkých krátkých kalhotách, které si lze zakoupit konkrétně v různých obchodech formálnějších stylů, například v Reserved nebo v Mohitu. Přesně tam je o úzké kalhoty vystaráno, ať už tam jdete v jakémkoli období za jakékoliv módy.

Ostatně šachovnicový kostkovaný vzor se v poslední době začal ukazovat i na kabátech nebo sakách. Jde vidět, že tedy tento vzor aktuálně ovládl žebříčky módních trendů. Navíc se jedná o vzor, který relativně prospívá a lichotí naší postavě, proto i ti, kteří by chtěli trochu zhubnout pomocí oblečení, po něm sáhnou bez většího rozmýšlení.

Černobílé košile se většinou kombinují především s džíny. Nyní se však košile ovazují kolem pasu, nenosí se klasicky, jak je známe. Americký styl se v dnešním Česku řádně zpopularizoval, proto se ho nebojte a buďte díky němu jiní!