Kde sehnat nejoriginálnější plavky?

nejoriginálnější plavky

Každým rokem se potýkáme s naprosto stejnou záležitostí. Každé léto se snažíme obohatit náš šatník unikátními plavkami, které jen tak někdo mít nebude. V řadě obchodů vypukají prodeje plavek už začátkem jara a ukazují se ty nejlepší kousky, které kdy budou v dané sezoně představeny. My se však většinou rozhodneme počkat na další kousky, ale ty už nebudou tak dobré, jako byly předchozí, bohužel ty předchozí už budou dávno vyprodané. Většinou se kousky opakují z loňského roku, proto je někdy dobré se nejdříve podívat do šatníku, jestli už nějaké kousky v šatníku přece jenom nemáme. Nejvíce se oplatí plavky kupovat ke konci letní sezony, protože plavky přichází do slev, kdy ceny sahají třeba k sedmdesáti korunám za vrchní nebo spodní díl.

V poslední době se projevilo to, že se staly populární zejména jednodílné plavky, nikoliv dvoudílné. Přesto řada žen upřednostňuje plavky dvoudílné, což je škoda, protože unikátní jsou právě ty jednodílné druhy. Ostatně pokud byste toužili především po zajímavých kouscích, které jen tak někdo nemá, měli byste se soustředit především na originální kolekce známých návrhářů, protože ti svou originalitou nikdy neselžou! Která kolekce pro letošek nabízí ty nejvíce trendy plavky, které ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět a kterými stoprocentně nadchnete vaše okolí?

Neiman Marcus přináší opět unikátní kolekci!

Mezi nejunikátnější kolekce letošního roku patří opět kolekce od značky Neiman Marcus. Tato značka nám rok co rok přináší opravdu extravagantní, přesto opravdu moderní kousky, kterými jednoznačně budeme dominovat v dané mořské oblasti. Plavky jsou barevné, většinou jednodílné, proto si můžeme být jisti, že odpovídají aktuálním módním trendům. Jsou barevné, což je také skvělé, protože barvy jsou symbolem jara a léta. S klasickými vzory se však nesetkáte. Počítejte především s unikátním zpracováním, které vám jen tak kdejaká značka plavek nenabídne!