Puntíků není nikdy dost, nebojte se je nosit

Puntíků není nikdy dost,

Aktuální móda si žádá především to, aby lidé nosili vzory. Přece jenom se řada lidí bojí nosit výraznější oblečení, proto se na ulici stále setkáváme s těmi, kteří nosí stále stejné nevýrazné oblečení, jež je naprosto neoriginální a které nám vůbec nehraje do karet, co se týče módních trendů. Zkrátka lidé se bojí nosit to, co je v kurzu, protože nechtějí moc vynikat z davu. Jenže není nic lepšího, než když se na vás lidé dívají tak, jako byste byli z jiné planety. Jenže v koutku duše jenom závidí, že oni nemají tolik odvahy nosit takové kousky.

V poslední době se rozběhl velký trend zejména v podobě již zmiňovaných vzorů. Škoda, že se je lidé bojí nosit, protože právě vzory jsou to jediné, co udělá look naprosto originální. Vhodné a moderní jsou zejména minimalistické vzory, a sice konkrétně drobné květiny nebo miniatury zvířátek. Okouzlíte ale také s drobnými proužky nebo puntíky. Puntíky jsou však všeobecně nestárnoucí vzor, který spadá zejména do retro stylu. Právě tento styl se opět probouzí k životu, proto s puntíky neuděláte nikdy chybu, ať už je zvolíte v jakékoliv velikosti.

Velké puntíky dominují většinou na sukních!

S malými puntíky se setkáte zejména na košilích. Na nich jsou puntíky naprosto skvostné, protože právě takové puntíky dělají košili neobyčejnou a nadčasově elegantní. Ostatně takové mini puntíky se nyní ukazují i na úzkých kalhotách, které koupíte například v široké nabídky obchodů značky Reserved. Pokud byste stáli přece jenom o něco výraznějšího, zkuste to pak se sukněmi, na kterých najdete puntíky ve velké velikosti. Takové puntíky jsou opravdu unikátní, protože sukně bývají většinou jemné, ovšem díky tomuto retro stylu velkých puntíků se jemnost promění v unikátní vzor, kterým se můžete pyšnit, nikoliv se za něj stydět. Dokonce i na kabelkách se dokonce objevuje puntíkový vzor, ale to už je něco přes čáru, co byste volit rozhodně neměli.