Mini půjčka je spolehlivá odpověď pro nečekané výdaje

Mini půjčka

Zastihl vás nepřipravené a teď nevíte, co s ním. Nečekaný výdaj může být vyřešen velmi elegantně. 

Jednoduché řešení, které uleví od složitých potíží. Nemusíte kvůli němu ani vycházet z domu, neboť se vám plně přizpůsobí. Dohoda může padnout i ve večerních hodinách, schůzka na pobočce v tomto případě není žádnou nutností. Čekáte snad dlouhé jednání po telefonu? Ale vůbec ne, jen krátký kontaktní formulář, se kterým budete hotovi během příštích pár minut. A hned poté, kdy přijde odpověď o kladném vyřízení, se odešlou vyžádané finanční prostředky. Potřebujete 20 tisíc korun?

Jen několik podmínek, velmi rychlé jednání

Není důvod ztrácet čas formalitami, vždyť pět let života pročekáme v různých frontách, které jistě nikoho netěší. Mini půjčka je o jednoduchosti, sjednáte ji během chvilky a nemusíte se dlouze rozepisovat o svém soukromí, prověření bonity totiž proběhne snadno – podáte jen potvrzení o příjmu v podobě výpisu z bankovního konta za poslední čtvrtletí, čímž jasně dokážete, že splátkový kalendář nebude činit žádné potíže. A co dalšího musíte splnit, aby se podobný úvěr stal realitou?

  • Šestnáctiletým půjčit nelze, ale o dva roky starším už ano, takové jsou zákony.
  • Konto v libovolné české bance, ideálně vedené na jméno žadatele (stačí i dispoziční právo).
  • Hlášený trvalý pobyt na území ČR. A to zcela bez ohledu na region, konkrétní obec či město.

Jednoduše a bezpečně s transparentní firmou

Pak už stačí jen doložit pravidelný měsíční příjem. Rozhodně nepůjde o složitý proces jako v některé z českých bank, když je půjčka ihned schválena, bude všechno mnohem jednodušší – pro náročnou porci administrativy zde ani nemůže být prostor. A o jak vysokou částku si vlastně můžete požádat? Nabízí se zde široké spektrum možností nebo jich je k dispozici jen několik?

  • 1 tisíc korun je minimální částka, menší si půjčit v tuto chvíli už nelze. Bude to ideální?
  • 20 tisíc korun je nejvyšší možná suma. Mantinely jsou tedy jasně dané, vejdete se do nich?
  • Lhůta splatnosti je také jednoznačná, a sice jeden, dva, tři nebo i čtyři týdny. Kvarteto variant.

Vyplnění krátkého formuláře rozhodně postačí

Kromě dokladu o příjmech je rovněž zapotřebí, abyste se představili a napsali do kontaktního formuláře základní údaje o sobě. Nepůjde rozhodně o nějakou zpověď, cílem není důkladné prověřování klienta, které by zabralo i několik dnů – důležité je pouze to, aby byl žadatel o půjčku plně identifikován a nemohlo dojít případně k záměně.

Blesková pomoc v podobě neúčelové půjčky

Vysvětlování sem rozhodně nepatří! Důvody, kvůli nimž si sjednáváte úvěr, zůstanou ve vaší domácnosti, nemusíte o nich nikde hovořit. Faktury za práci, složenky za energie, účtenky za nákupy v supermarketu, to vše si uchovejte jen pro vlastní potřebu – nikoliv pro poskytovatele krátkodobých nebankovních půjček. Proč také? Šlo by o zásah do soukromí a klient, jenž by byl takto prověřován, se jistě nevrátí. Zákon také nevyžaduje, aby se u podobných úvěrů nějakým způsobem zjišťovalo, na co byly použity vyžádané finanční prostředky. Není k tomu ani žádný pádný důvod, šlo by o značně zdlouhavý proces…

Půjčit si jedině s pečlivou rozvahou

Pokud jde o peníze, musíte být obezřetní, to je zkrátka nade vší pochybnost. Půjčka může být dobrý přítel, ale také nepříjemný pán, zvláště pokud bude podobný produkt sjednán zcela neuváženým způsobem. Půjčka má pomoci, a nikoliv zbytečně komplikovat rodinný rozpočet, když nad ní tedy značně váháte, zřejmě nebude nejšťastnějším řešením vzniklé situace. Zamyslete se raději ještě jednou, jestli by se nenašla jiná varianta a půjčku pak nechejte na případy, kdy si budete jistější.