Wifi kamera do auta zaznamená nejen cestu na dovolenou

wifi kamera

Jste za volantem opravdu často, kvůli zaměstnání cestujete napříč různými regiony? Nebo byste si rádi uchovali vzpomínku na letní dovolenou strávenou v prosluněných letoviscích evropského jihu? Potom určitě máte ve svém voze wifi kameru, která vám zajistí odpovídající nahrávky. Ty přijdou vhod nejen při zimním splínu, když si je znovu přehrajete na domácí televizi. Pokud totiž dojde k nehodě, máte důkaz, který potvrdí pravdivost vašich slov – i kdyby protistrana tvrdila něco úplně jiného. Vy budete mít k dispozici nahrávku, která bude naprosto průkazná…

České ovládání je velkou výhodou

Lehce se propojí s moderní elektronikou, ze smartphonu si nastavíte během krátké chvilky vše potřebné a budete moci vyrazit na cesty po Evropě. Wifi kamera do auta funguje bez ohledu na to, jestli je horko nebo mráz a poradí si s nepříznivými světelnými podmínkami. A spáruje se snadno jako s Androidem, tak i operačním systémem iOS, nezáleží tedy na tom, jestli dáváte přednost společnosti Apple nebo jiným modelům mobilních telefonů. Velkou výhodou jsou také miniaturní rozměry, při jízdě vám tedy nebude nic překážet a omezovat výhled, protože se kamera může umístit například za zpětné zrcátko.

wifi kamera

Velká kapacita baterie hraje prim

Ptáte se, jak vybrat kameru do auta? Záleží samozřejmě na prioritách, ale snad všichni uživatelé ocení, když bude vybraný model podporovat velkokapacitní microSD karty. Velkým bonusem je vždy také skladnost zařízení, čím menší rozměry, tím lépe! Čekají na vás hodiny kvalitního záznamu, který může posloužit různým účelům. Při výběru nemusíte nikam spěchat, rozhlédněte se po aktuální nabídce na cel-tec.cz a seřaďte si jednotlivé modely podle svých osobních preferencí. Vždyť nezáleží jen na barvě, ale také praktičnosti, velikosti a kvalitě nahrávaného videa, že?