Parkování v Praze na letišti je výhodnější, než si myslíte

Parkování v Praze

Plánujete si dovolenou, která zahrnuje leteckou přepravu z pražského letiště do cílové destinace, a chtěli byste svůj automobil ponechat na parkovišti na letišti, ale nemáte s tím žádné zkušenosti? Parkování na letišti v Praze je snadné a cenově výhodné. Jak na něj?

Kryté nebo venkovní stání?

Než se rozhodnete svůj vůz na letišti ponechat, zarezervujte si dopředu parkovací místo. Parkování na letišti v Praze nabízí jak možnost venkovního stání, tak toho krytého. Můžete si tedy zvolit variantu, která vám více vyhovuje. Obavy nejsou na místě, v obou případech bude vaše auto v bezpečí a pod dohledem.

Výhodné ceny za parkování na letišti

Parkoviště v Praze na letišti nabízí výhodné ceny za parkování. Za čtyřdenní stání zaplatíte stejně jako za stání osmidenní. Není tudíž nutné zkracovat svůj týdenní pobyt v zahraničí na pouhý prodloužený víkend. Pokud se rozhodnete strávit v zahraničí celý týden, za parkovné nezaplatíte ani korunu navíc oproti prodlouženému víkendu a váš pobyt si o to více užijete.

Parkování v Praze

Největší vytíženost parkoviště

Zásadní roli při výběru parkovacího místa hraje také to, v jakém ročním období se na cestu do zahraničí chystáte. Počítejte s tím, že volných míst na letištním parkovišti bude podstatně méně v období od května do srpna. Plánujete-li tedy letní pobyt již nyní, nezapomeňte si včas zamluvit místo pro své auto. Nebudete litovat.

Díky parkování na letišti zjistíte, že cestování může být snadné a pohodlné. Již se nemusíte trápit s dobíháním autobusu, ani tísněním se s kufry v tramvaji. Svá zavazadla naskládejte do kufru svého vozu, připravte si svůj oblíbený nápoj a vydejte se na cestu na letiště. Jakmile svůj vůz zaparkujete na předem určené místo a vyndáte si z kufru svá zavazadla, bude zbývat pouze pohodlný přesun na terminál.