Podle čeho vybírat plavky pro letošní sezonu?

vybírat plavky

Móda se opravdu projevuje v každém kousku oblečení. V současné době se rozhodujeme, jaké plavky si zakoupit, protože teplé dny jsou v plném proudu a čas, kdy se budeme chodit koupat nejen do vlastního bazénu, ale také na koupaliště či na dovolené, se kvapem blíží, proto musíme být vybaveni mnohem lépe, než tomu bylo během loňského roku. Takové plavky však není lehké vybírat, pokud tedy nejste muž, protože pánové mají v nabídce většinou jeden nebo dva střihy, které se většinou liší pouze délkou. Větší rozhodování musí podstupovat ženy, které opravdu někdy neví, jaké plavky si zvolit.

Během loňského roku se ženy celkem rozhodnout mohly lehce, protože přece jenom populární byly především dvoudílné plavky. Nyní se však toto rozhodování značně ztěžuje, a to z toho důvodu, že se bohužel dostaly do módy i jednodílné plavky. No, bohužel, ale na druhou stranu zase bohudík, protože se pro některé typy postav hodí jednodílné plavky mnohem víc, než tomu je u dvojdílných kousků. Ostatně podle čeho si takové plavky vybírat a jak se rozhodnout, jestli si dané plavky koupit nebo ne?

• Dbejte na barvy

Rozhodování bude lepší i podle aktuálních barev, které mají plavky, které jsou mezi vašimi favority. Fosforové plavky letos vynechejte. Naopak se zaměřte na tmavší odstíny, mezi něž patří třeba vojensky zelená barva (khaki) nebo bordó či barva černá.

• Dbejte na svou postavu

Při výběru plavek musíte v první řadě dbát na svou postavu, protože ne ke každé postavě se hodí každý druh plavek. Pokud máte větší boky, které jste nestihly zhubnout, rozhodněte se pro dvoudílné plavky s tím, že si spodní díl vyberete po bocích širší, aby vám zakryl nedokonalosti. Pokud máte boky fuč a boky vám krásně navazují na pánev, rozhodněte se pro dvoudílné plavky nebo pro spodní díl plavek na zavazování na boku nebo pro plavky dvoudílné, které vám skvěle postavu sjednotí.

Chcete sledovat pravidelně novinky z oblasti módy? Čtěte na: https://www.lastfashion.cz/