Kufry a boxy na nářadí jsou povinnou výbavou všech kutilů

Kufry a boxy na nářadí pro kutily

Pokud máte opravdu spoustu ručního nářadí a potřebujete nějak prakticky uspořádat všechny ty šroubováky, kladiva, vrtáky, pilky, kleště a nůžky, abyste je mohli převážet, potřebujete kufříky a boxy na nářadí. Pokud jezdíte na chalupu a přemisťujete svoje nářadí po kapsách a různých bedýnkách, ze kterých jich půlku vytratíte, pořiďte si kufr na nářadí, který je povinnou výbavu všech pracovníků a kutilů. Každý řemeslník i domácí kutil by měl mít svůj vlastní box na své nářadí. Brašna nebo box na nářadí vás reprezentuje, pomáhá vám zdolat všechny vaše náročné pracovní úkoly. Pokud se o nářadí a bedny na nářadí dobře staráte, dlouho vám vydrží. Pokud budete mít kufřík nebo brašnu na nářadí, budete jej mít vždy po ruce. Box či brašna na nářadí je skvělým pomocníkem. Uložíte si do něj vše potřebné. Na výběr máte ze tří základních variant, kam patří kufry, brašny nebo boxy na nářadí.

Kufry na nářadí uskladní i desítky kilogramů nářadí

Cestovní kufry na nářadí představují zcela ideální řešení pro všechny řemeslníky a domácí kutily. Pokud za svou prací cestujete a zároveň potřebujete mít neustále téměř celou výbavu. V nabídce jsou k dostání velmi často kufry, které pojmou opravdu desítky kilogramů vašeho nářadí. Kufry na nářadí disponují opravdu bytelnou konstrukcí a k tomu také jednotlivými přihrádkami, které se hodí na všechny drobné věci jako hřebíky a matičky pro maximální přehlednost. Kufry na nářadí bývají často doplněny o kódovaný zámek, proto si můžete být jisti, že bude vaše nářadí neustále v bezpečí. Existují i mnohem luxusnější modely kufrů na nářadí, které disponují kolečky a k tomu teleskopickou rukojetí pro velmi pohodlnou přepravu těžšího kufru na nářadí.

Brašny a boxy na nářadí

Větší brašny jsou podobné kufrům na nářadí, zejména kvůli integrovaným popruhům, které jsou mnohem mobilnější. Uložit do nich můžeme mnoho kusů ručního nářadí, jako vrtáky, kleště, kladiva, nebo i brusné kotouče budou v brašně na nářadí jako v bavlnce. Menší brašny na nářadí pak velmi dobře využijete na špatně dostupných místech. Ocení je nejvíce řemeslníci pracující ve výškách, tedy na střechách, sloupech a věžích. Připevníte ji k opasku a vaše ruce zůstanou volné. Praktické je dělení přihrádek k umístění kleští, šroubováků nebo i měřičského pásma. Boxy na nářadí se hodí pro nutnost stále připravené sady nástrojů pro nenadálé a naléhavé situace. V nabídce jsou boxy třeba i pro 8 kusů nářadí, uložených v pěnové vložce. Boxy mají možnost variabilního osazení nářadí podle vámi požadovaných preferencí.