Rusňákova DRFG umožňuje investice do podílových fondů

DRFG umožňuje investice

Investiční skupina Davida Rusňáka spravuje dva investiční fondy, realitní a energetický. Realitní fond Czech Real Estate Investment Fund je zaměřený na nemovitosti, které jsou umístěny výhradně v České republice. Jejich prodej je však schválen v Čechách i v Lichtenštejnsku. Fond byl přijat velmi pozitivně a již od počátku vykazuje úctyhodné výsledky.

Management fondu zakoupil nemovitosti v hodnotě 963 milionů korun. Má velmi nízkou konkurenci, která se za dobu jeho fungování zatím nenavyšuje. Hlavním záměrem skupiny Davida Rusňáka bylo jej nabídnout zkušeným investorům. Po změnách v zákoně, kdy byla hranice minimální investice posunutá dolů, začalo DRFG fond nabízet také retailové klientele. Cílem je umožnit investování i široké veřejnosti pomocí snížení minimálního vkladu.

V nabídce skupiny Davida Rusňáka je také energetický fond Czech Energy & Infrastructure Fund, určený kvalifikovaným investorům. Ten je aktuálně ve fázi příprav. Tento fond bude zaměřený na investice do výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů a infrastruktury v oblasti telekomunikací a energetiky na území České republiky.

Perspektivní projekty a zajímavé výzvy

Investiční skupina Davida Rusňáka se kromě fondů zaměřuje také na investování do dluhopisů. V její nabídce naleznete diverzifikované projekty napříč celou DRFG, investovat lze ale také do nákupu dluhopisů komerčních nemovitostí. DRFG upřednostňuje projekty, které jsou jí kulturně či geograficky blízké.

Skupina se také zaměřuje na obory, kterým rozumí. Ať jsou to již nemovitosti, finance, retail či telekomunikace. Recenze ukazují, že do nemovitostního fondu investovalo již přes 10 000 klientů a 66 637 domácností a firem využívá datové služby DRFG Telco.

Dlouhodobým cílem investiční skupiny Davida Rusňáka je být otevřený zajímavým výzvám a upřednostňovat perspektivní projekty.