Apple pomáhá a můžete se připojit!

Apple pomáhá

Společnost Apple zná v dnešní době opravdu každý. Vždyť většina lidí má dneska produkty této značky, které jsou naprosto kvalitní a neustále si udrží své vrchní/vedoucí postavení mezi technologiemi. Samozřejmě řada nových technologií šlape Applu na paty, ale je nutné zmínit, že Apple si to rozhodně nenechává líbit. Proto se začíná prodírat i do řady jiných oblastí, aby zkrátka tato společnost byla viděna.

Samozřejmě mnohé aktivity, které tato společnost dělá, nijak nesouvisí s tím, že by se snad snažili o to, aby lidé kupovali jejich produkty. Některé akce jsou dělány hlavně proto, aby se pomohlo ostatním. Například se jedná aktuálně o finanční pomoc a o finanční dary, které tato společnost vybírá a věnuje postiženým, které zasáhl hurikán Harvey.

I webové stránky povzbuzují zákazníky a žádají o pomoc

Společnost Apple se rozhodla opravdu všechny své možné prostředky věnovat právě na dobrou věc, a tak se rozjela velká reklamní kampaň, která v sobě zahrnovala prosby o pomoc i na webových stránkách společnosti. Také se rozjela velká prosba i na webových stránkách Spojených států amerických, kde se povzbuzují zákazníci, aby finančně pomohli těm, kteří byli postižení hurikánem Harvey. Přece jenom za přírodní katastrofy opravdu nikdo nemůže a už vůbec ne ti, kteří se do této přírodní kalamity dostali mnohdy opravdu omylem.

Apple je známý touto svou pomocí

Tato společnost, která už má jisté své jméno na dnešním celosvětovém trhu nejen s technologiemi, je známá tím, že pomáhá při přírodních katastrofách podobným způsobem. Například vytváří nejrůznější dárcovské stránky v různých svých prodejnách. V minulosti se například shromáždily potřebné pomocné prostředky Červeného kříže pro britskou Columbia Wildfire, dále také pro hurikán Matthew nebo se také pomohlo při povodních v Louisianě v roce 2016. Také se jejich pomoc dosti hodila i v Nepálu, kde se před dvěma lety přehnalo zemětřesení.