Babské rady, které zatočí s vráskami a kruhy pod očima

Babské rady, které zatočí s vráskami a kruhy pod očima

Vrásky a kruhy po očima, to jsou věci, které trápí nejednu ženu. Ženy kvůli vráskám a kruhům pod očima musí vstávat dříve, aby je stihly trochu zamaskovat kvalitním make-upem, ale ne vždy se to podaří podle představ. Raději by se s těmito projevy stárnutí a nedostatku spánku měli bojovat jinak, třeba s pomocí babských rad. Ne vždycky je make-up spásou, mnohdy si ním jen pohoršíme. Naštěstí pro vás máme seznam těch nejúčinnějších babských rad, vrásky ani kruhy pod očima už nebudou problémem.  

Nemžourejte a raději si pořiďte brýle 

Málokterý člověk si uvědomuje, že při mžourání se nám tvoří vrásky. Když tedy špatně vidíte, raději nemžourejte a investujte do kvalitních brýlí, případně kontaktních čoček. Anulujete tak vrásky kolem očí, které jsou projevem stárnutí.  

Sója vypíná pleť 

Samozřejmě na tom, jestli budou nebo nebudou vrásky viditelné, se podílí také to, co jíte. Nezdravé stravování vám krásu nepřidá, zdravá strava by však mohla. Například taková sója, ta krásně vypíná pleť, navíc dokáže zpomalit stárnutí. Když už nějaké vrásky máte, díky sóji budou opravdu málo viditelné. Se sójou se můžete také potkat v mnoha pleťových krémech, které jsou právě určené pro boj proti vráskám.  

Přírodní oleje slouží jako oční krémy 

Nemusíte utrácet majlant za oční krémy, stačí, když budete investovat do kvalitního kokosového nebo arganového oleje. Nevyužívají se totiž jen v kuchyni, ale třeba takový kokosový olej skvěle bojuje proti suché pokožce. Navíc se může použít místo očního krému. Nejen, že zabrání vzniku vrásek, ale také se mu podaří zmírnit viditelnost kruhů pod očima.  

Tajemství sněhu z bílků 

Upekli jste koláče a najednou jste zjistili, že vám zbyly bílky? Vyšlehejte si z nich sníh, naneste ho přímo na vrásky a nechte působit pět minut. Maska z vyšlehaných bílků má za úkol vypnout pleť a má působit na vrásky jako takzvaný lifting.