Bali a visuté zahrady Ubud

Bali a visuté zahrady

Jak vlastně vypadá vysněná dovolená? Tak co třeba visuté zahrady Ubud na Bali, naprosto neodolatelný komfort a nádhera. Nasajte slunce, zábavu a tu pravou nefalšovanou exotiku v hotelu s visutými zahradami Ubud na indonéském ostrově Bali. Stupňovitý nekonečný bazén Hanging Gardens Ubud na Bali, má úchvatný vzhled i umístění. Stojí totiž na vrcholu útesu a je celý obklopen kouzelnými deštnými pralesy. Každý pokoj v tomto hotelu má svůj vlastní nekonečný bazén s výhledem na zeleň deštného pralesa. No není to úchvatné?

Poloha Ubud

Jestliže si rádi dopřejete paprsky slunce a nejste až tak milovníky zimního období a lyžování, určitě dáváte přednost exotické dovolené. Tak třeba ostrov Bali je naprosto unikátní. Leží v Indonésii a dlouhá léta je hojně vyhledávanou turistickou oblastí pro letní dovolenkové radovánky. Ostrov nabízí nejen bohatou kulturu, nevšední krajinu a opravdu dechberoucí neuvěřitelné zážitky. Malý ostrov Bali je jedním z několika ostrovů Malých Sund a leží mezi Jávou a Lombokem. Na tomto ostrově nyní žije asi tři a půl milionů obyvatel a narazíte zde také na tradiční víru v podobě balijského hinduismu.

Kouzlo místa

Kouzelný hotel Ubud s jeho typickými visutými zahradami je opravdu jedinečný. Jde trochu o něco jiného, než jsou třeba zahrady, které známe ze sedmi divů světa. Úchvatný je vícestupňový bazén, který působínaprosto nekonečně, a nám právě tyto visuté zahrady připomíná. Působí naprosto fantasticky. Bazény umí kopírovat zdejší krajiny a kopce, a věrně je napodobují. Jakmile se stanete hosty hotelu, můžete v bazénech plavat do všech jeho koutů i rohů a nasát tak atmosféru přímo v korunách stromů, které máte přímo nadosah. Součástí tohoto hotelu je celkem 38 luxusních vil a naprosto nezapomenutelná příroda. V okolí hotelu jsou vrchy pokryté svěží vegetací a hned naproti stojí starověký chrám.

V destinaci Ubud se nabízí výhledy do údolí řeky Petanu nebo na rýžové terasy Peliatanu. Kousek od útulného místa se nachází tržnice, je asi 2 km odtud. A o 30 km dál se nachází mezinárodního letiště Ngurah Rai. Do města Ubudu a taky zpět jednotlivé rezorty zajišťují bezplatnou dopravu. V pokojích bývá klimatizace a jako architektonické prvky se zde objevují ty tradiční balijské, snoubící se s moderním komfortem. Na Bali se podávají pokrmy jejich skvělé mezinárodní kuchyně a asijská jídla. Máte chuť si v kaskádových bazénech zaplavat? My rozhodně ano.