Holman house jako elegantní architektura nad pacifikem

Holman house

Tento naprostý unikát leží na úchvatném místě. Leží v obrovské výšce, na 70 metrů vysokých australských útesech. Je umístěný na subtilních sloupech. Kouzelně se zde vypíná ten opravdu jedinečný a krásný Holman house, zcela moderní dům s jedinečným kouzlem. Jeho horní patro je pomocí těchto sloupů vyneseno nadpozemsky nad Tichý oceán a má fascinující atmosféru.

Australské útesyjsou vysoké neuvěřitelných 70 metrů. Nápad postavit zde dům je opravdu šílený a ohromný zároveň. Na těchto subtilních vysokých sloupech se naprosto neskutečně vyjímá krásný Holman house. Jde o dům, který je ve skrze moderní. Jeho horní patro se tyčí doslova nad Tichým oceánem a skýtá naprosto jedinečný a úchvatný pohled.

Australské architektonické studio Durbach Blok Architects

Autorem tohoto návrhu je australské architektonické studio Durbach Blok Architects, které jej plánovalo opravdu dlouhou dobu. Strávilo na tom neuvěřitelně mnoho časua výsledek stojí opravdu za to. Vznikl unikátní křivočarý zvláštní tvar domu, který má navíc ohromný obytný prostor. Disponuje vážně krásnými a dramatickými výhledy na úchvatné mořské útesy a moře samotné. Jakmile byl dům postaven, vzbudil opravdu velkou pozornost veřejnosti. To je architektonickým tvůrcům a majitelům dostatečnou odměnou za jejich vynaložené úsilí.

Fascinující interiér a exteriér

Nižší podlaží tohoto domu je postaveno z hrubých kamenů a tvoří tak vlastně pokračování mořských útesů. Nad ním je pak zase položeno skrze moderní betonové a skleněné patro, které má velký obytným prostor s obrovskou střešní terasou. Takhle propojit interiér s exteriérem je naprosto fenomenální, je tak dotvořena velmi příjemná atmosféra. Ostatní pokoje pak tvůrci uspořádaly podél celé zadní stěny. Celý parter je v úrovni nižšího podlaží. Je zde množství venkovních prostor, které mimo jiné zahrnují i nádhernou zahradu a dokonce i skalní bazén.

Interiér v tomto domě zdobí vesměs moderní materiály, které jsou poskládány v dokonalé rovnováze souznění. Jde o vysoce inspirativní dům s úžasným výhledem na průzračný oceán, modrou oblohu a celkově tak trochu svým vzezřením odkazuje na obraz Picassa zvanou Koupel.Tvůrci si pohráli i s okolím domu, které je osázeno velkým množstvím rostlin, které se typicky vyskytují na zdejších útesech. Tím je zaručeno, že dům budí samozřejmý dojem, že prostě z okolního terénu přirozeně vystupuje a přímo vyrůstá. Tady musí být úžasné bydlení, nemyslíte?