Co by si každý zamilovaný pár měl koupit stejného?

Zamilovaný pár a oblékání

Určitě si na ulicích všímáte zamilovaných párů. Nejde je přehlédnout, vždyť se na sebe dívají jako na svaté obrázky a neustále se objímají nebo líbají. Pokud i vy k nim patříte, taky jistě svou lásku ukazujete světu okolo. Nemusíte se však líbat nebo objímat, aby každý věděl, že k sobě patříte, můžete se podobně oblékat. Samozřejmě se neoblékejte naprosto stejně, ale můžete mít něco v outfitu stejného. A my vám poradíme, co by to mohlo být.

• obuv

Obuv je základ každého outfitu. Většina lidí ji bohužel neřeší, což je škoda, protože potom jejich look není tak stylový, jak by mohl být. A právě obuv může být v páru stejná – v létě byly populární hlavně tenisky značky Converse, které nosila jak ona, tak i on. Jelikož létu už dávno odzvonilo, možná by vás zajímalo, jestli se najdou i v zimě nějaké boty, které může mít pár stejné. Máme pro vás dobrou zprávu! Najdou se! Jsou to oblíbené farmářky, které může mít jak ona, tak i on.

• spodní prádlo

U spodního prádla se dbá hlavně na pohodlnost a na kvalitu. Páry však chtějí mít často spodní prádlo stejné značky. Naštěstí existuje jedna značka, která vyrábí skutečně krásné, kvalitní i pohodlné spodní prádlo jak pro něj, tak i pro ni. Jmenuje se Calvin Klein.

Jelikož se blíží vánoční svátky, nadělte ženám pod stromeček sportovní podprsenky nebo kalhotky této značky a pánům značkové trenýrky!

• kšiltovka

V posledních pár měsících se staly populární i kšiltovky. Kšiltovky jsou nedílná součást stylového outfitu a je to taky kousek, který mohou mít páry stejné. Dneska koupíte kšiltovky na každém rohu – nejkvalitnější seženete ve značkových e-shopech nebo ve značkových kamenných prodejnách.

• trička

Jestli si chcete být s partnerem nebo partnerkou více podobni, kupte si stejné tričko. Dneska jsou populární pro páry trička značky Levis nebo trička značky Calvin Klein.