Puntíky jako současný hit v oblasti bydlení

Puntíky jako hit

V současné době se setkáváme velice často s novinkami, které se dotýkají hlavně oblasti bydlení. Mnoho rodin touží po maximálně moderní domácnosti, ale díky tomu, jak se trendy aktuálně mění, většinou nelze mít neustále moderní domácnost – to bychom museli rekonstruovat takřka pořád. Proto je nutné, abychom věděli, že se svou domácností musíme být spokojeni hlavně my sami – a móda je jen něco, co nám může pomáhat při rozhodování.

Co se týče například aktuálně moderních vzorů, pak v domácnosti rozhodně vedou nejrůznější tapety, a to jakýchkoliv vzorů. Vedou hlavně elegantní, až zámecké motivy, ale pokud byste zatoužili po místnosti bez tapet, pak si vyhrajte s doplňky, kterým dáte jeden jediný vzor – a to puntíky.

Puntíky na polštářích, na ubrusech, na koberci

Puntíky se dnes staly hlavně populární v módě jako takové, ale v bydlení si taky nachází své čestné místo. Samozřejmě si pod puntíky nepředstavujte jenom velké, masivní až kýčovité obrazce, ale raději sáhněte po těch klasických miniaturních vzorech, které budou naprosto fenomenální. Tyto vzory nejčastěji seženete například při hledání povlaků na polštáře nebo třeba jsou to velice časté vzory koberců.

Mimo to dnes najdete v mnohých obchodních domech s nábytkem taky takové vzory třeba na ubrusech nebo na oblíbeném prostírání. Je to vzor, který do jisté míry vždy rozjasní vaši místnost, a tak se ho nebojte – odvážnost a bláznivost se v moderním bydlení dneska cení.

Puntíky v barvách duhy!

Pokud však nechcete sáhnout po takových putnících, které najdete v barvách duhy, rozhodně byste alespoň měli sáhnout po těch klasických puntíkových vzorech, které jsou například jenom dvoubarevné, a tak vám v domácnosti neudělají žádný výrazný kontrast. Ovšem jestliže chcete trochu vyčnívat, kontrastu se rozhodně nebojte, protože právě tímto kontrastem to opravdu vyhrajete.