Čím nás Apple v roce 2018 překvapí?

Apple v roce 2018

V dnešní době je už snad povinností mít chytrý telefon. Bez chytrého telefonu to zkrátka nejde – neměli bychom pod dohledem naši elektronickou korespondenci, nevěděli bychom, jak nám jedou autobusové spoje nebo kdy nám odjíždí vlak. Internet v chytrém telefonu dokáže mnoho věcí, které nám usnadňují život. Mezi ty nejlepší značky telefonů patří rozhodně Apple, který jistě moc dobře znáte, protože ho určitě máte doma. Právě tato značka nás neustále překvapuje novinkami a ani v roce 2018 jich nebude zrovna málo.

Pokud jste se letos zajímali o to, co Apple vymýšlí za novinky, určitě jste nepřehlédli iPhone X nebo řadu jiných novinek na jejich trhu. Pokud se o nové produkty značky Apple chcete zajímat i v roce 2018, budete taky jistě potěšeni, protože takových novinek nebude vůbec málo!

O jedné novince, která nás určitě dostane, už víme nyní! Počkat si však musíme do poloviny roku 2018.

Čekají nás nové AirPods!

Apple plánuje zhruba v červnu roku 2018 zveřejnit zbrusu nové AirPods! Tato sluchátka budou nově aktualizovaná a Apple je nazval AirPods 2. Těmto sluchátkům se kladou velké ambice – předpokládá se růst až o sto procent. Meziročně by se od vydání těchto sluchátek mělo prodat zhruba osmadvacet milionů kusů.

Seznámeni s nimi budete už na jaře

Už na jaře vás bude čekat seznámení s tímto kusem, ale do kamenných i internetových prodejen se dostanou sluchátka skutečně až v červnu či jindy během léta.

Čím nás Apple ještě překvapí?

Hodně se mluví i o nové nabíjecí podložce, která se bude jmenovat AirPower. Ta by se měla světu ukázat taky během tohoto roku a taky si ji budete moct  roku koupit. Nabíjecí podložka bude skvělá v tom, že budete moct nabíjet současně až tři Apple zařízení. Kromě toho se světu ukážou nejen sluchátka AirPods 2, ale i iPhone X či iPhone 8 ve zcela novém nabíjecím pouzdře.