Co si obléknout, pokud máte drobnou postavu?

Co si obléknout, pokud máte drobnou postavu?

Ženy s drobnou postavou si bohužel nemohou oblékat všechno. Musí si dávat moc dobrý pozor na to, co si oblékají na sebe, jelikož nechtějí, aby jejich postava byla ještě více zkrácena. V případě, že jste majitelkou nízké postavy, doporučujeme vám řídit se našimi tipy, které vám prozradí, co si obléknout, abyste nevypadala ještě nižší, než jakou ve skutečnosti jste. Naopak naše tipy vás opticky prodlouží a zvýší, což určitě oceníte.  

Za svou postavu nemůžeme, proto se musíme naučit se dobře oblékat. Ideálně tak, aby naše nedokonalosti nebyly vidět a aby naše přednosti naopak byly vidět dokonale. Díky oblečení můžeme dosáhnout doslova zázraky. Vyzkoušejte některou z našich rad a tipů.  

Používejte pásky nebo ledvinky 

Milujete oversized oblečení ale bojíte se ho nosit, jelikož moc dobře víte, že vás opticky rozšiřuje a také zkracuje? Měli byste vsadit na ledvinky nebo pásky, kterými oddělíte vrchní část outfitu od té spodní části outfitu. Jestliže si rádi vrstvíte oblečení, taky vám pásky či ledvinky pomohou v tom, abyste vypadala vyšší.  

Když kalhoty nebo džíny, tak jedině s vysokým pasem 

Vysoký pas má tendenci prodlužovat nohy, a to se každé ženě s drobnou postavou hodí. Pokud jste menšího vzrůstu, doporučujeme vsadit právě na kalhoty s rozšířenými nohavicemi, na úzké džíny do pasu nebo na klasické široké kalhoty, jež budou taktéž končit až u pupíku.  

Nebojte se ani zkrácených džínů 

Zkrácené džíny jsou aktuálním trendem číslo jedna. Ani těch se ženy s drobnější postavou nemusí být. Skvěle totiž sednou i těm, které jsou o několik desítek centimetrů menší než modelky na fotkách v e-shopech. Kalhoty ve zkrácené délce používají k optickému prodloužení i známé světové blogerky či hvězdy červeného koberce.  

Nechávejte si oblečení ušít na míru 

Dražší možností, jak opticky prodloužit postavu nebo jak zbytečně nezkracovat už tak nízkou postavu, je nechávat si oblečení vyrobit na míru. Oblečení vám tak padne jako ulité, nebude vás zbytečně rozšiřovat ani případně zkracovat.