Změny, díky kterým zhubnete

Změny, díky kterým zhubnete

Jelikož nám plavková sezona klepe na dveře, znamená to, že se drtivá většina žen snaží zhubnout. Jenže ono to nejde tak snadno, jak se na první pohled mohlo zdát. Sice úprava jídelníčku je skvělý nápad, který má na hubnutí z osmdesáti procent svůj podíl, ale ne vždycky úprava jídelníčku stačí. Pokud chcete zhubnout s dostatečným předstihem, pokud se nechcete stydět za svou postavu na koupalištích, doporučujeme něco ve svém životě změnit. Mluvíme o změnách, které jsou bezbolestné, přesto vám pomohou zhubnout tolik, kolik potřebujete.  

Většinou se stává, že díky honbě za hezkou postavou to přestřelíme hned na začátku, tudíž poté nemáme chuť v hubnutí pokračovat, ještě když nevidíme výsledky ihned. Proto hledáme jiné řešení, která by nám s nadbytečnými kily mohla trochu pomoct. A my jsme několik změn našli.  

Nikdy neříkejte nikdy 

Taky si říkáte, že už nikdy nesníte hranolky nebo čokoládu? Pak děláte tu největší chybu. Ne nadarmo se říká, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Pokud z hranolek nebo čokolády uděláte zakázané ovoce, nemůžete se divit tomu, že je konzumujete více než kdy dřív. Občas každý člověk seskočí z cesty, proto si někdy dopřejte i hranolky, jen se pak zase vraťte na cestu zdravého stravování.  

Zaveďte takzvané nejídelní zóny 

Mluvíme o tom, že si vymezíte místa, kde nemůžete jíst. To znamená, že nebudete jíst třeba na pohovce před televizí, kde většinou jíte brambůrky nebo jiné pamlsky. Jelikož budete muset jíst jen u stolu, nebudete mít na jídlo tak velkou chuť nebo spíše nebudete konzumovat tolik nezdravého jídla jako kdysi.  

Začněte chodit 

Jezdíte do práce autem nebo se pár stanic svezete metrem či tramvají? V tom případě tuto dopravu nahraďte chůzí, pokud není vaše práce extrémně vzdálená. Když začnete chodit, najednou si změny okamžitě všimnete. Stačí vám pár minut k tomu, abyste něco málo spálili a zrychlili svůj metabolismus.