Zajímá vás svět IT a chcete být jeho součástí?

Chcete se stát součástí svět informačních technologií? Baví vás IT, ale za to vás nebaví vaše stávající zaměstnání? Proč se nestát součástí týmu U&SLUNO, kde budete mít prostor se nejen v oboru IT rozvíjet a vzdělávat? Naučit se něčemu novému, to je ve firmě U&SLUNO podporované. Přestaňte tedy dělat stereotypní práci, která vás nikam neposunuje, a začněte chodit do práce s úsměvem na rtech a radostí v srdci. O lidi, kteří by se zajímali o svět informačních technologií, je v současné době velice zájem. Je jich totiž málo. Pokud k této IT menšině patříte a pokud hledáte práci ve firmě, která bude nabízet celou řadu benefitů a taky možnost pracovat formou Home Office, firma U&SLUNO je ideální kandidát na post vašeho budoucího zaměstnavatele. Co firma U&SLUNO nabízí? Kromě možnosti pracovat formou Home Office, nabízí firma U&SLUNO i pružnou pracovní dobu. Pracovní týden bude půlen čokoládovými středami, které jistě uvítáte stejně jako možnost neustále se vzdělávat a učit se novým věcem. Práce je zde rozmanitá, nebude se jednat o jeden velký stereotyp, na který jste možná byli zvyklí v předcházejícím zaměstnání. Stejně tak se nemusíte bát toho, že byste přišli do nehezkého pracovního prostředí, naopak - milý kolektiv a příjemné pracovní prostředí je to, na co se můžete těšit. Vaše pracovní nasazení jen zpříjemní vynikající káva, která člověku přidá energii do žil, pokud se špatně vyspíte nebo budete unavení z jiných důvodů. Co je firma U&SLUNO zač? Firma U&SLUNO se zaměřuje na informační technologie a konzultační služby pro retail, distribuci a logistiku. Sídlí v Ostravě a jedná se o dynamickou, velice moderní společnost s potencionálem růst. I proto ostatně hledá posilu do svého týmu. Stanete se novou krví kolující v žilách ostravské moderní společnosti? Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz

Chcete se stát součástí svět informačních technologií? Baví vás IT, ale za to vás nebaví vaše stávající zaměstnání? Proč se nestát součástí týmu U&SLUNO, kde budete mít prostor se nejen v oboru IT rozvíjet a vzdělávat? Naučit se něčemu novému, to je ve firmě U&SLUNO podporované. Přestaňte tedy dělat stereotypní práci, která vás nikam neposunuje, a začněte chodit do práce s úsměvem na rtech a radostí v srdci. 

O lidi, kteří by se zajímali o svět informačních technologií, je v současné době velice zájem. Je jich totiž málo. Pokud k této IT menšině patříte a pokud hledáte práci ve firmě, která bude nabízet celou řadu benefitů a taky možnost pracovat formou Home Office, firma U&SLUNO je ideální kandidát na post vašeho budoucího zaměstnavatele. 

Co firma U&SLUNO nabízí?

Kromě možnosti pracovat formou Home Office, nabízí firma U&SLUNO i pružnou pracovní dobu. Pracovní týden bude půlen čokoládovými středami, které jistě uvítáte stejně jako možnost neustále se vzdělávat a učit se novým věcem. Práce je zde rozmanitá, nebude se jednat o jeden velký stereotyp, na který jste možná byli zvyklí v předcházejícím zaměstnání. Stejně tak se nemusíte bát toho, že byste přišli do nehezkého pracovního prostředí, naopak – milý kolektiv a příjemné pracovní prostředí je to, na co se můžete těšit. 

Vaše pracovní nasazení jen zpříjemní vynikající káva, která člověku přidá energii do žil, pokud se špatně vyspíte nebo budete unavení z jiných důvodů. 

Co je firma U&SLUNO zač?

Firma U&SLUNO se zaměřuje na informační technologie a konzultační služby pro retail, distribuci a logistiku. Sídlí v Ostravě a jedná se o dynamickou, velice moderní společnost s potencionálem růst. I proto ostatně hledá posilu do svého týmu. Stanete se novou krví kolující v žilách ostravské moderní společnosti? 

Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz