Co stojí za nejčastějšími bolestmi, jež nás trápí a sužují?

Co stojí za nejčastějšími bolestmi, jež nás trápí a sužují?

Bohužel málokdo si uvědomuje, jak moc důležité je poslouchat své tělo. Tělo moc dobře ví, kdy má dost, kdy se s ním něco děje nebo kdy si potřebuje odpočinout. Bohužel člověk poslouchá jen svůj rozum a nevšímá si toho, co mu zbytek těla napovídá nebo říká.  

Tělo však moc dobře ví, co dělá, proč ony signály v podobě bolestí nebo jiných věcí vysílá. Například mnohými bolestmi upozorňuje na emoční vypětí nebo problémy, které může člověk mít. Bolesti často přisuzuje člověk nejrůznějším nemocem, ale pravdou je, že nemoci může způsobovat i naše emoční rozpoložení, to, co zrovna prožíváme nebo co se v našem životě děje. I proto mnohdy léky nezaberou, i proto nám nepomáhá to, co obvykle na bolesti zabírá.  

Abyste se zbavili bolesti, která není signálem onemocnění, ale která upozorňuje jenom na emoční vypění, prozradíme vám, co jaká bolest odhaluje za emoční problém.  

Bolesti hlavy, migrény 

Trápí vás časté bolesti hlavy nebo migrény? V tom případě máte pravděpodobně neustále zaneprázdněnou mysl a máte v hlavě mnoho zneklidňujících myšlenek. Právě to může způsobit migrénu nebo bolest hlavy, hlava při neustálém zaneprázdnění či při neustálém myšlení na něco negativního začne trpět a vy následovně trpíte s hlavou.  

Bolest ramen 

Bolí vás ramena a nevíte, co s nimi? Možná jste si toho na svá ramena naložili až příliš mnoho a nezvládáte to řešit, dělat, vykonávat. Možná jste si na svá ramena naložili i mnoho povinností a úkolů druhých, což vás taky může vnitřně deptat. Bolest ramenou jenom poukazuje na to, že si toho nemáme brát víc, než kolik uneseme.  

Bolest rukou 

Pociťujete bolesti v rukou? Pravděpodobně musíte konečně ven mezi lidi. Tělo vám tímto způsobem říká, že už byste měli konečně vypadnout ven, být více komunikativní, měli byste se více dostávat do kontaktu s ostatními.