Co udělat pro krásný dekolt?

Co udělat pro krásný dekolt?

Ženy se chlubí kdečím a kdečím chtějí zaujmout mužské polovičky. Zatímco některé vytasí své krásné zuby, jiné chtějí zaujmout ženskými křivkami, kterým pánové nemohou odolat a vždy jim podlehnou. K ženským křivkám a lákadlům se řadí rozhodně i krásný, plný dekolt, který však během léta velice trpí. Perfektní dekolt je však třeba udržovat ve skvělé formě i během léta, vždyť právě dekolt prozrazuje to, kolik péče sobě žena věnuje nebo kolik jí ve skutečnosti je. Pokud chcete dosáhnout krásného dekoltu bez operace a bez zbytečných jizviček po zákrocích, víme, jak si ho udržovat.  

Jak jsme zmínili, dekolt je třeba si udržovat hlavně během léta, kdy velice trpí. Během léta je dekolt často poset potničkami, kterých se ne a ne zbavit. Pokožka zejména v dekoltu je náchylná k podráždění, je velice citlivá. Proto přinášíme pár rad a tipů, co udělat pro krásnější dekolt.  

Hydratujte 

Velice důležitá je dostatečná hydratace, a to jak zevnitř, tak zvenčí. Zvenčí používejte dostatek kvalitních krémů, které jsou k hydrataci určené. Abyste dekolt hydratovali zevnitř, dostatečně pijte vodu z kohoutku, kterou si případně osvěžte okurkou nebo citronem. Hydratace je pro dekolt opravdu důležitá. Jen málokterá žena si uvědomuje, že se v dekoltu ukrývá velké množství mazových žláz a podkožního tuku, tudíž má dekolt tendenci se rychle vysušovat.  

Spěte na zádech 

I když mnohé ženy raději spí na bříšku, odborníci doporučují spát na zádech. Důvodem je to, že se v dekoltu nebudou dělat vrásky. Při spaní na bříšku se dekolt zbytečně krabatí a vrásky se prohlubují. Pokud budete spát na zádech, vráskám se vyvarujete.  

Nehrbte se 

Začněte se rovnat! I to má vliv na to, jak krásně váš dekolt vypadá. Pokud se hrbíte, svaly se v přední polovině těla posupně uvolňují a povolují. Proto zastrčte bradu a narovnejte se, ocení to i vaše páteř a nejen váš dekolt.