Čtyři kousky z devadesátek, které se opět vrátily na módní mola

Čtyři kousky z devadesátek, které se opět vrátily na módní mola

Co se dnes nosí? Pokud se zajímáte o módu, pak víte, že se aktuálně nosí kousky putující až z devadesátých let. Pakliže jste v devadesátých letech žili, určitě víte, jakou módu máme na mysli. Tehdy byla móda trochu bláznivá, extravagantní, lidé se nebáli vybočovat z davu. A právě takové kousky se právě nyní nosí. Nebojte se vybočit z řady, to po vás aktuální svět módy chce! 

Jak jsme zmínili, devadesátá léta byla období, které lze přirovnat k trochu bláznivému období. V módě se jednalo o období hodně nepředvídatelné. Lidé nosili to, co se nosilo v seriálu Přátelé nebo co si oblékaly zpěvačky ze skupiny Spice Girls. I když si mnozí lidé mysleli, že tato móda po odeznění už nevstoupí do módy, spletli se. Devadesátková móda je opět tady.  

A co do ní patří? Vybrali jsme čtyři módní comebacky, které se opět vrátily do módy a které rozhodně zařaďte do svého šatníku.  

Kloboučky 

Vrátily se po letech také kloboučky. Nemáme na mysli klasické pevné klobouky, ale právě látkové kloboučky, které jsme nosili jako děti. Možná je máte na jedné z dětských fotografií na koupališti nebo pískovišti. Takzvané bucket hats nyní velice propaguje třeba Rihanna nebo zpěvák Ben Cristovao.  

Crop topy 

Kdo má krásné, ploché bříško, ten nosí crop topy už pěkných pár měsíců. Jsou to zkrátka kousky, které jsou dalším comebackem a které jsou tedy velice oblíbené a moderní. Ideální je, když je spodní díl, tedy kalhoty nebo šortky, s vysokým pasem.  

Neonové barvy 

Stejně tak se do módy dostaly neonové bary, které krásně vypadají hlavně na ženách se snědou pletí. Pokud chcete pořádně svítit a vybočit z davu, pak sáhněte po neonově žluté, oranžové nebo růžové.  

Ledvinky 

Obrovský boom způsobily na módním trhu ledvinky. Ty se po letech těší z obrovské popularity. Nenosí se sice už kolem pasu, ale nosí se přes rameno.