Na co nezapomenout při stěhování do nového bydlení?

stěhování

Stěhujete se do nového pronájmu, nebo jste si pořídili vlastní bydlení? Přinášíme důležité tipy, na co byste při stěhování do nového rozhodně neměli zapomenout! Jak si zajistit klidný spánek i během nové životní etapy?

Chraňte si svůj majetek!

Možná byste ani nečekali, že se při shonu spojeném se stěhováním může stát nepředvídaná událost. Není dobré to zjišťovat až v případě, že je pozdě. Pojištění pro domácnost je naprostý základ, který byste měli mít uzavřený již v době, kdy nový podnájem či byt podepisujete. Při stěhování se může stát spousta věcí. Stačí, když bude poprvé špatně zapojená pračka, a vyplavení sousedé po vás budou žádat odškodnění. To není dobrý začátek, viďte? Pojištění je základ.

stěhování

Chraňte sebe i svou rodinu

S novým místem pro život jsou spojeny také nové zodpovědnosti. Pojištění proti blbosti je výhodné v tom, že chrání nejen vás, ale všechny osoby žijící s vámi ve společné domácnosti. A to s celosvětovou platností. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, když vaše dítě něco rozbije v obchodě. Dobré pojištění pokryje také škodu, kterou způsobí domácí mazlíčci – na to je dobré myslet. 

Nový život, nový krok

Když máte vše zařízeno, je na čase, abyste šli svou novou životní etapu řádně oslavit. Už jste pořádali kolaudaci s přáteli nebo rodinou? Rozhodně se odměňujte za nové výzvy, které jste úspěšně zvládli. Je na čase si s rodinou vyjít do kina a oslavit přestěhování do nových prostor pohodovým posezením v restauraci nebo příjemným výletem. Odměňte se za nový krok. A když vaše dítě něco v restauraci rozbije, už se jen pousmějete. Jste krytí.

stěhování

Užívejte si nová životní rozhodnutí a nezapomeňte, že dobré pojištění je základ pro klidný a pohodový spánek nás všech. Cokoliv nepředvídaného se stane, jste krytí. Dobré pojištění je jako měkký polštář.