Hluboké výstřihy podprsenky do špičky. I to přináší letošní rok

Trendy letošního roku

Milovníci jednoduchosti mají letos smůlu. Do módy se totiž nedostal ani jeden jednoduchý a neutrální kousek. Letošnímu roku vládne extravagance a retro styl, který s sebou přináší především barvičky a staré dobré modely z šedesátých a sedmdesátých let. Pro mnohé lidi dnešní móda znamená obrovskou nostalgii, při které si zavzpomínají na časy dávno minulé, kdy se ještě muži oblékali jako gentlemani a kdy se stály i několika hodinové fronty na oblečení.

Pojďme se však zaměřit na konkrétní kousky, které se opět dostaly do módy. Najdeme mezi nimi především ledvinky, které opět rozdělí společnost na dvě skupiny, a sice na ty, kteří ledvinky milují, a na ty, kteří je doslova nenávidí. Ke stejnému rozdělení dojde v případě zvonových kalhot, které taky někoho pohoršují a někdo je doslova miluje.

Kromě zmíněných kousků se však těšme na hluboké výstřihy a na výstřední podprsenky do špičky.

Hluboké výstřihy zavládnou i ve svatebním průmyslu

Hluboké výstřihy – to je letošní trend. Výstřihy však nemusí být hluboké jenom zepředu, ale mohou být hluboké i na zádech, kdy mohou sahat až k zadečku. Pokud se budete rozmýšlet nad tím, jestli si koupíte šaty s hlubokými výstřihy, neváhejte ani chvilku.

Zejména nevěsty by neměly váhat. Právě hluboké výstřihy budou letos kralovat svatebním šatům. Kromě výstřihů bude svatebním modelům dominovat nahota a krajky.

Podprsenky do špičky opět na scéně

Pátráte už nyní po nádherných plavkách, s nimiž letos okouzlíte? Volte dvoudílné, kdy vrchní díl bude tvarovaný do špičky. Podprsenky do špičky se skutečně vrací, opět přichází jejich čas. Po jaké takové podprsence sáhnete vy? Dáte přednost extravagantním kouskům nebo raději sáhnete po neutralitě, která nestárne?

Když už jsme u spodního prádla, stále vkusné a elegantní jsou krajky. Co se týče kalhotek, letos platí, že čím víc do pasu budou, tím lépe.